Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 feletti nőkhöz szólna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nőkhöz szólna a kérdésem. Szoktatok fantáziálni házas pasikról? Volt már hogy beértétek a szerető szerepével?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Fantáziáltam, lett is volna lehetőségem lefeküdni vele, de én nem vállalom egy család szétbombázásának felelősségét. Nem mondom, hogy könnyű döntés volt, de azt hiszem ha megteszem még rosszabbul lennék. Akárki is az, felejtsd el. SOHA ne kezd házassal.
2020. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Fantáziálni igen, de élőben nem léptem meg ilyet. Lehetett volna, nem rég volt rá precedens. 36 éves, 3 gyerekes apuka. Feleségétől elvált, van új nője, de ők nyitott kapcsolatban élnek (állítólag). Nekem nem volt ehhez kedvem, hogy valakinél csak ennyire kelljek. Nekem rendes kapcsolat kell jövőképpel, nincs se kedvem, se időm parttalan marhaságokra.

32N

2020. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ha van párom aki mindig velem tud lenni miért kéne nős pasiról fantáziálgatnom?
2020. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Házasként csak "azzal érném be".
2020. dec. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Nincs erre szükségem, mert van társam.
2020. dec. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. És igen beérném, mert ha erre adnám a fejem, ő is csak egy szerető lenne.
2020. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy vannak ilyenek. Én idén 4 "ajánlatot " kaptam nőktől, úgy hogy tudják házas vagyok.


37 Férfi.

2020. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen


A férjemről



Amúgy házas pasitól is kaptam már ajánlatot

2020. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam ezt a sztorit több felől.

Ismerősök mondták többen is, hogy a jegygyűrű /házassági gyűrű tud szexepil lenni.

Ez azért van, mert sokan vannak úgy vele a nők/férfiak, hogy a bevált példányokkal kezdenének.

Furfangos módszer a jó minőségű partner kiválasztásához, igaz, kisebb problématikus logikai pofára esés, hogy ha összejön, akkor nem csak egy bevált, hanem egy csalárd párral is gazdagabbak leszünk kettő az egyben. :-D

2020. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

"Amúgy házas pasitól is kaptam már ajánlatot"

Ez ilyen udvarias "demegdugnálak" volt, vagy egy "lenne kedved inni egy kávét?"? :)

2020. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!