Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek szoktak ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek szoktak ismerős, esetleg idegen férfiak irni Facebookon, vagy Instagramon randi vagy szex céljából?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakran, és mennyire vagytok nyitottak ilyenkor a dologra?

2020. okt. 26. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Eleve csak ismerős ismerőse tud.
2020. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de már megoldottam, hogy ne találjanak meg olyan könnyedén.
2020. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Már évek óta nem használok tipikus közösségi oldalakat aktívan - kb. Letterboxdon meg Goodreadsen vagyok fent, hogy vezessem a megnézett filmjeimet, elolvasott könyveimet.


Amikor még aktívan használtam őket, akkor Facebookon volt erre példa... évi 1-2 ilyen volt, meztelen fotókat kértek, kétértelműen bókolgattak... ált. arabok, külföldiek. Meg amikor egyszer egy hétre próbaként anno beállítottam, hogy lehessen követni, random pasik elkezdtek követni, akikkel még közös ismerősöm sem volt.


De amúgy Goodreadsen is betalált már egy pasas, aki meztelen fotót akart volna... szóval a perverzek mindenütt ott vannak.

2020. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Ennyire súlyos volt a helyzet?
2020. okt. 26. 20:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul, tiltom is azonnal.
2020. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Néha ismeretlenek írnak, de azok a kéretlenek között vannak. Sokszor volt már olyan, hogy bejelöl valaki, akivel van 40-50 közös ismerős, de nem tudom ki az, visszajelölöm, aztán írogat. Nem tudom, hogy ezzel a módszerrel sikerült-e bárkinek is elérnie valamit nőknél, de szerintem az esetek többségében taszítóan nyomulnak a pasik.
2020. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem, itt szoktak néha írogatni olyanok, akik mindenki másra ráírnak. De arctalan, névtelen portálon igazából nem zavar.
2020. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, 2-es vagyok, ahha. Napi 11-12 jelölést kaptam vadidegenektől. Randira vagy szexre akartak invitálni így 19-60-as korcsoportban. :/ Elég zavaró volt... mondjuk az öreg papikat nem is értem..
2020. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Facebookon és instán sosem fordultelő. Linkedinen már igen, természeten az illetővel azonnal bontottam a kontaktot.
2020. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Kéthetente körülbelül megtalál egy ilyen fazon. Engedélykérésbe kerül mindig, így nem is látom ha nem vagyok kíváncsi rá, de meg szoktam nézni. Ha olyan kedvem van, elküldöm az anyjába, van hogy normális hangnemben visszautasítom, vagy egyszerűen ignorálom. Mikor hogy. Interneten nem ismerkedem.
2020. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!