Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én értettem félre ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értettem félre ennyire?

Figyelt kérdés

Egy csajt lassan 1 hete fűztem msn-en (suliból ismerjük egymást), a bókokat mosolyogva fogadta, értette a célozgatásokat...már majdnem elhívtam egy első randira, amikor azt mondta hogy csak barátkozni akar.

Akkor most mi a rák van?

Miért nem tudta ezt már az elején megmondani?


2010. aug. 8. 23:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nálam is amúgy pont ugyanez volt egy csajjal 2 éve, 1 hétig tök jól eldumáltunk, én már azt hittem lesz valami, és el is hívtam, de ő meg bekamuzott nekem olyat hogy a hajam égnek állt, összejött a volt barátjával előző nap, ezért csak barátilag talizhatunk... valószínű. Jó, mondom találkozzunk barátilag, 3 nap egymásutánba hívtam, de minden napra kitalált vmit, hogy neki most tánca van, meg sokáig van suliba, mindennek a teteje meg az volt mikor ráírtam utoljára, és másnak adta ki magát, hogy "csá most nem ér rá". Na ez szánalom a köbön, gondoltam büdös ribanc, szart nem érdemel nem h engem, többet nem is beszéltem vele, aztán meg ő törölt le 2 héten belül. Erkölcsi nulla, fos alak. Aztán még valakitől hallottam hogy a verekedős rosszfiúk jönnek be neki... Remélem vmi retkes cigánnyal van azóta is és kapja el a betegségeket mocskos ribanc hehe
2010. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azóta am jobb a helyzet, msn 100% sikerarány, buliba meg minden hétvégén más csajjal smárok :)
2010. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
megértem hogyha nem, de ezt nem lehetne az elején megmondani?
2010. aug. 9. 00:00
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát látod ilyenek a mai lányok, egyébként direkt húzzák az agyunkat, hogy utána pofára ejtsenek, ezzel meg a saját egójukat növelik. Sztem ez undorító, de ők tudják.
2010. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást, egy kis lelket öntöttetek belém :D
2010. aug. 9. 00:06
 16/20 anonim ***** válasza:

szia.én lány vagyok. még évekkel ezelőtt én is hasonlóan reagáltam,de azért mert nem értettem,hogy pontosan mit akarnak a srácok.mármint sejtettem,de hogy most komolyan? szóval...úgy vettem,hogy ők is csak próbálkoznak és szórakoznak.. de én nem akartam senkit se szivatni.

na és sztem 1x velem is megtörént,hogy ezért letiltott 1 srác..de akkor nem értettem,el is felejtődött a történet, most már értem :D köszi :D legalábbis vmennyire.. világosabb...

a lényeg, hogy szebb és jobb is minden,ha konkrétan mennek a dolgok,ha még fiatal vagy, 15 körüli..

2010. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsó lány:


Hogyha az elején megmondja neked a fiú, hogy komoly dolgot szeretne tőled, akkor lett volna esélye?

2010. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
00.24. igen,mert én azon gondolkoztam,hogy mennyire komoly a fiú.mert tudod mennek itt a dolgok,mindenki bókol viccelődik. és ha megmondta volna,hogy ő hosszútávra tervez, nem csak gyönyörű vagyok meg szép meg tetszem neki,na akkor igen.
2010. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszi! Sokat segítettél, mert én még ebben a korban vagyok, amikor sokszor ismerkedem így, és biztosan ki fogom próbálni, mi történik ha az elején elmondom hogy komolyat szeretnék.
2010. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :) sok sikert :)
2010. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!