Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van mindenki elájulva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindenki elájulva a nőktől amikor a többségük unalmas, buta, nem jó beszélgetőpartner, pénzéhes, lusta és még fel vannak háborodva ha kicsit pervezebb szexuális vágyaink is vannak?

Figyelt kérdés
F/29
2020. okt. 17. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Napi kérdés megvolt 29/f.
2020. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
És tőled, mint két lábon járó piás üvegtől miért kéne elájulnia a nőknek? 🤔Gyenge jellemű, síró-rívó, másokra ujjal mutogató senki vagy, aki a tökéletes nőket kergeti jajjgatva.
2020. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
És még a nők agresszívek, mikor itt napi szinten hordjátok le a nőket olyan hulladékok is, mint ez a Lézilavor és Bandika.
2020. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Hát tőlem nincs elajulva a barátom, pedig...

Velem soha nem unalmas az élet

Néha viceesen naiv vagyok, de nem buta. Ebből adódóan szórakoztató velem lenni, ami kizarja, hogy unalmas legyen velem az élet

Velem tényleg bármiről lehet beszélni, kivéve ha fáradt vagyok

Van saját pénzem, abból gazdálkodok

Hiperaktív vagyok, mindig kell vmit csinálnom, hétvégén is 7-kor kelek, amit ő nem igazán szokott díjazni

Én sokkal perverzebb vagyok... És hozzá képest inkább már nimfomanias.


De minfezek ellenére nem baj, ha nem ájul el tőlem. Mit kezdenék egy folyamatosan ajuldozo pasival? A hullaszexhez tényleg nem érzem magamat elég perverznek. 🙄

2020. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Mi van, megint nem kellettél senkinek Tindren, Balázska? Az van, hogy a pia a legjobb barátod, innentől fogva értelmes nő rád sem néz. :D
2020. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%

Balázska. Hogy a f***ba jössz te ahhoz, hogy általánosítgass? Ki a p***öm vagy te hogy bárki fölött ítélkezni merjél?! Szerintem takarodj a gép elől, dobd a piát, tegyél némi kultúrát az arcodba, és szedd végre össze magad!

Igen, van ilyen nő is. Ilyenebb is. Férfiban is van ilyen is, még ilyenebb is. De ezzel a fajtával tök fölösleges foglalkozni. A normálisabb embereket pedig k**vára ne merészeld a szádra venni, csak mert sikerült pár gyökeret kifognod... Egyszer figyeld meg: Pofán leszel úgy verdesve, hogy feltörlöd magaddal a padlót...

2020. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Értelmes nő neked vissza se ír.:) Ami van, azt kell szeretni. Örülj hogy van aki szóba áll veled,te rusnyaság.
2020. okt. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%
Bandi! Kifogytam az érvekből pedig próbálkoztam nagyon,... rászolgáltál a verésre. Az is válasz a maga módján, nevelési eszköz mellyel a h*lyegyerekeket rakják jó irányba.
2020. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!