Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt vásárolni voltam. Az egyik butikban megakadt a szemem egy eladólányon. Leglább egy órát dekkoltam a boltban csak miatt, vettem is egy csomó felesleges holmit! :DOlyan szép lány volt, hogy teljesen leblokkoltam, nem mertem elhívni munka után sehova, bár mondjuk végig bent volt a tulaj is a pénztárnál. De egész végig nagyon kedves volt velem a lány, mosolygott rám meg minden, bár tudom neki ez a dolga, de akkor is. Miután eljöttem akkor döbbentem rá, hogy mekkora nyomorék is voltam, el kellett volna hívnom valahová munka után. De persze egy ilyen gyönyörű lánynak biztosa van barátja...:S Másik meg az, hogy én még csak 20 vagyok ő pedig biztosan 20-on felül van, lehet szóba se állna velem. :S De mégis valami azt súgja, hogy el kell hívnom valahová, addig nem tudok megnyugodni, még ha elhajt akkor is!


Nem lenne ciki visszamenni hétfőn, hogy megint vegyek valami lomot? És akkor valahogy erőt vennék magamon és elhívnám ebédelni pl. Ebédszünetet csak kap, vagy ha nem, akkor zárás után valahova.


Mit mondjak neki? Segítsetek!


2010. aug. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

legy bator

probald meg elhivni,ha nem hvnad el akkor ezen ragodnal hetekig,szoval hajra!!!

2010. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem hívd el, legrosszabb ami történhet az hogy nemet mond, de legalább megprobálod és nem fogod bánni hogy nem tetted meg
2010. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább csináld úgy,hogy ajándékba néztél egy felsőt,vagy nem tudom,hogy mit vettél,de nem volt jó,ezért kicserélnéd...
2010. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el kajolni :D
2010. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jo otlet az ebed szerintem is hivd meg ha meg visszautasit mert lehet ciki neki igent mondani akkor is maradj kitarto menj vissza masnap kezdj beszelgetni kulonbozo dolgokrol mond meg, hogy szeretsz ilyen helyekre jarni korbe nezni meg vasarolgatni ne az legyen, hogy csak miatta mesz aztan ha o is tenyleg akarja elobb utobb belemegy csak kitartas kell :)
2010. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27 éves nő vagyok. 23 éves pasi tetszik. A kor nem számít. Ha tetszik, akkor szerintem is menj vissza, hívd el mondjuk kávézni.
2010. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!