Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írtam egy lánynak, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy lánynak, szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

"Szia. Egy ideje már ismerjük egymást látásból, buszon biztos Te is láttál már engem. Arra gondoltam beszélgethetnénk. Felvettelek MSN-re, mikor leszel elérhető? Szia puszi :)"


Ez volt a levél szövege. Én nem tudom hogy kell az ilyet, miután elküldtem csak akkor gondolkodtam, hogy lehet hülyeséget csináltam. Nagyon gáz ez a szöveg? Rendesen be vagyok parázva. 18/F


2010. aug. 7. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze se vesztesz sokat.
2010. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LoveGame ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyáltalán nem gáz vagy kínos. Szerintem nem csináltál hülyeséget, az ilyen imponál, nekünk lányoknak.

Puszi

2010. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, elvégre is ha tetszik neked, valahogy csak le kell szólítsd. Neten kevesebb bátorságot igényel az ilyesmi, de nincs benne semmi rossz. Az elsőnek meg igaza van, vegülis sokat nem vesztessz. Gondolom nem ismeritek túl jól egymást, csak látásból.
2010. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak látásból, pedig itt lakik nem messze. Nem nagyon mozdul ki. Nem mintha én folyton az utcán lennék. Eléggé tetszik ezért nem akarom elszúrni. Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. aug. 7. 01:25
 5/11 anonim ***** válasza:
majd ha elalszoll akkor beoson hozzád kivonszol és kikötöz 1 fához mert megsértettted a lelki világát
2010. aug. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tanulj meg helyesen írni pajti!! :)
2010. aug. 7. 02:09
 7/11 anonim ***** válasza:

és azért, mert látásból ismered a buszról, honnan van meg az MSN cime? Homlokára tetováltatta?


"kamu"?

2010. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
őőő mondjuk myvip??
2010. aug. 7. 07:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ötös dolognak számít, hogy léptél! Sok sikert! ;)
2010. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó a szöveg! Ne paráz...


20/F

2010. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!