Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alapítunk egy online bandát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapítunk egy online bandát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 00:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
persze
2010. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
az milyen? en altalaban probateremben szoktam zenelni es inni a tobbiekkel, nem neten... :D
2010. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
ha nagyon akarod..:D
2010. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
és hogy csináljuk? valahogy hozzuk össze.
2010. aug. 7. 01:12
 5/39 anonim ***** válasza:
Írtam is egy számot. 130 Bpm-es tempó, 6/4-es ütemezés. E-B-B-B-B#-E-F#-F#-E-E. Ez lehetne az alaptéma. Írjatok rá szólót.
2010. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Facebook maffia?: xD

kifosztunk minden farmvillezőt :D

2010. aug. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

facebook nem.

nem szeretem xD

inkább keressük fel a myvipeseket, és fenyegessük meg őket, hogyha nem adják vissza a kommentárjainkat 2 percen belül, akkor levágjuk a fejüket egy zöld papírvágó ollóval ^^

2010. aug. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
Én már csináltam ilyet néhányszor, youtube segítségével. Ha komolyan gondolod, adok pár tippet, illetve benne vagyok, csak írj :)
2010. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

bármilyen megoldás érdekel.

nincs mit veszteni ezzel.

de akkor elmondhatjuk hogy van 1 igazi online bandánk.

....

2010. aug. 8. 00:33
 10/39 anonim válasza:

Röviden: a dobalapot (ha nincs dobos, akinek komoly szerkója van) én megcsinálom midiből, és elküldöm mailben vagy rapidshare-en a basszerosnak. Ő feljátssza a bassz-alapot, és visszaküldi (külön a dobot, külön a basszt) a ritmusgitárosnak, majd ugyanez a szólógitárosnak, szintisnek (ha van), többi zenésznek. MIndenki csak a saját sávját veszi fel, legvégül mennek az énekek.

Ami szükséges:

- A saját, bevált cuccod a felvételhez (nálam ez egy Ibanez RG270 és egy Line6 PocketPOD)

- Felvevő szoftver (nálam: Sony Acid 6.0d illetve keveréshez Cubase)


A végső keverést is vállalom, ha mindenki elküldi nekem a saját sávját. Persze ha más ragaszkodik hozzá, akkor megcsinálhatja.


Béke! :)

2010. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!