Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 29 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen még nem volt barátnőm, ismerkedéskor érdemes már eltitkolni inkább ezt?

Figyelt kérdés
F/29
2020. szept. 15. 22:39
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
97%
Igen bazsuka 😆😆
2020. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is 29 vagyok, szintén nem volt még barátnőm. Szerintem titkold el, mondd azt, hogy évek óta nem volt barátnőd. Aztán ha már jártok, akkor pár hónap múlva bevallhatod neki, hogy ő az első barátnőd.
2020. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Már megint a troll. Inkább a mentális zavarodat titkold. Vagy tudod mit? Ne is ismerkedj, ameddig ez megvan.
2020. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Mi a bajod ezzel a kérdéssel, analízis? Szerintem ez egy full normális kérdés volt. (2-es voltam)
2020. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van, hogyha később derül ki, akkor nem annyira illúzióromboló, mellé hogyha van valami úgymond igaz sztori, hogy egyetemre jártál és nem volt időd csajozni, akkor még kisebb a gond. Viszont a kérdezőnek nem barátnő kéne, hanem pszichológus, mert aki naponta trollkodik az nem túl normális.
2020. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Járj el legalább egyszer prostihoz. A csajok csak így fognak értékelni.

Az ilyenre azt mondják, hogy biztos valami baj van veled, ha meg eljársz egy hivatásoshoz akkor meg ne, mert izé...

Mártsd meg valakiben a lőcsöd, majd menj csajozni, hogy a bnődbe is belemárthasd. Neki meg hazudd azt, hogy bnőd volt. 1 hónapja voltál prostinál, akarom mondani 1 hónapja szakítottál barátnőddel.

2020. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"Mi a bajod ezzel a kérdéssel, analízis? Szerintem ez egy full normális kérdés volt. (2-es voltam)"


Nem a kérdéssel van bajom, hanem Bandi a Lóval. Naponta 3 trollkérdést ír ki. Ez a kérdése még valós probléma, viszont ha látom a nevét, sosincs kedvem írni a kérdése alá. A múltkor alkesz volt, előtte pisztolya volt a randin. Ennyire érdemes komolyan venni. Amikor egy létező problémát ír ki, akkor meg totál KO a dolog, mert tudjuk, hogy neki nem ez a baja.

2020. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit fájok én neked analízis nevű?
2020. szept. 15. 23:05
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Elveszed a lehetőséget attól, hogy olyan kérdésre menjek, amit nem troll írt ki.
2020. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ki kötelez rá hogy kommentelj a kérdéseim alá te okostörp?
2020. szept. 15. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!