Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin miről beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin miről beszéltek többet: jelenlegi munkátokról vagy jövőbeli tervekről?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Egyikről sem.
2020. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miről?
2020. szept. 7. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én speciel ha netről ismerek meg egy srácot, akkor igyekszem vele beszélni hívásban is akár vagy chaten egy picit többet, ha az időm engedi. Mivel szeretném elkerülni azt a kellemetlen szitut, hogy olyasvalakivel talalkozzak, ahol mar ezen kell gondolkozni, hogy ugyan mi lesz a téma. Persze ez sem garantál semmit, de sok olyat kiszurtem, ahol igazából semmi kozos nem volt bennunk.
2020. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én pont ellekezőleg gondolkozom, nem szeretek a neten hosszan beszélgetni, inkább a mihamarabbi találozó híve vagyok. Élőben szeretem megismerni a másikat, látni a gesztusait, mimikáját. Ha nem jön be, akkor felfogom tanulópénznek.
2020. szept. 7. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyikről sem beszélek túl sokat, csak annyit, amiből le tudom szűrni az élethez való hozzáállást: mennyire tanult, akar-e még tanulni, fejlődni, mennyire karrierista, mik az elképzelései, és ezek mennyire passzolnak az enyémekhez. Amúgy én olyan dolgokról beszélgetek első randim, amiből fel tudom mérni, milyen ember, milyen nézeteket vall, azokkal én mennyire tudok azonosulni, ha arra kerülne sor, együtt tudnék-e vele, stb.
2020. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőről lehet egy kicsit. De csak kicsit. Más téma is legyen.
2020. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Egyetértek félig meddig, de én sem hónapokon át tartó beszélgetésre gondoltam, szimplán csak pár napos beszelgetesre telefon hívással " megfuszerezve". Hidd el nagyon könnyen kibukik, ha nincs téma. És egy pár órás kínos találkozó elkerülése érdekében megéri, ráadásul nekem nincs annyi szabadidőm hogy minden héten mással randizzak, aztan vagy bejön vagy sem. Ez jóval idotakarekosabb.
2020. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
+ ha neten beszélgettek már lesz közös téma.
2020. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!