Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem ezt? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

mind a 4jó bnőmnek van már barátja.És nekem kisebbségi érzetem van..belém is voltak már kb 4en szerelmesek..de valahogy kezdem azt hinni, h nekem nincs megfelelő fiú..:/

mit tehetnék, hogy ne legyen kisebbségi érzetem?

előre is köszönöm:)


2010. aug. 6. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én! ;)

If you want,send a private mail to me! ;)

Thank You!

17/F


Nekem is ez volt,de kinőttem hála a jó istennek!Lehet h te is kinövöd.

Btw,hány éves is vagy? :P

2010. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ne legyen kisebbségi érzésed és ne legyél féltékeny a barátnőidre nincs jól bevált recept.
2010. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok,és tudom, h még előttem az élet,és nek kellbarátomnak lennie..csak mégis kevesebbnek érzem magamat miattuk..de hát majd túlélem.:)
2010. aug. 6. 09:52
 4/9 A kérdező kommentje:
*nem
2010. aug. 6. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj!

Én 18L vagyok, nem is volt még barátom:(...a környezetemben lévő lányok 80%ának van barátja, a pasiknak meg bnője...és utálom...már ott tartok, hogy láti sem szeretem azokat a párokat, akik az utcán kézenfogva járkálnak, ölelkeznek, stb...nagyon rossz érzés..


Nálam is volt jelentkező, de nekem nem feleltek meg, aki meg nekem kellett volna, annak meg én nem tetszettem...

Úgyhogy én nem tudom mit kezdjek.


De te még csak 14 vagy, és valószínűleg neked is lesz pasid, ha már most ezen gondolkozol.

Nekem ennyi idősen még nem ez járt az eszembe.

A léyneg, hogy ne légy irigy a bnőidre, légy természetes, és akkor majd felfigyelnek rás a pasik.


Ezt az érzést meg úgyis kinövüd majd.

Sok sikert! :)

2010. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó.köszönöm szépen ezt a kimerítő választ.^^
2010. aug. 6. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

09:56, pont ilyen vagyok, mint Te!:)

Egyszer csak összejön nekünk is!:))

18/L

2010. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenkit túl lehet szárnyalni, lányok. :) Én meg 25 vagyok, és bár voltak rövidke kapcsolataim, igazi, komoly még nem, és még nem is feküdtem le senkivel. Intelligens, csinos nőnek tartom magam, csak senkit sem éreztem megfelelőnek még eddig.


Tehát, kedves 14 éves, gondolj bele, mennyire fiatal vagy hozzám képest -- és még engem sem zavar a dolog, hogy a környezetemben sok pár van. Bár néha nekem is rossz látni őket. De tudom, hogy előbb-utóbb én is találok megfelelőt.


Szurkolok minden kedves válaszolónak is!

2010. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

09:56os vagyok.


Szurkolok minden válaszolónak, h mihamarabb összejöjjön egy pasi! :)


És persze neked is Kérdező! :D

De nem kell nagyon görcsölni ezen. Van időd...bőven...:)

2010. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!