Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyha a pasi nem ír rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a pasi nem ír rám magától, akkor nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegeződjünk..tőlem.

Amúgy nem feltétlen...

2010. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem írtam a barátnőmnek soha. De ő mindig írt. Aztán 2,5 éve együtt vagyunk:)
2010. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

00:53 ezhülye:D:D:D


nem biztos,de ne várd el tőle hogy mindig ő írjon rád,mert azt fogja gondolni hogy nem érdekled,főleg ha jeleket sem adsz neki. Írj rá te.

2010. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne hülyézz..kösz. :))
2010. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj rá te, aztán majd ő is ír.
2010. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában az a pasi akit tényleg érdekeltem mindig keresett, írt stb... Elég sokat randiztam, úgyhogy van valamennyi tapasztalatom. Ezt az egyet megtanultam: ha nem keres, akkor nem kellek neki eléggé. Nem kell persze hogy mindig ő, de azért az esetek többségében nekik kell jelentkezni. Nem szabad egy pasi után se futni!
2010. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%
A pasik eleve máshogy működnek :-) Nem lelkizős fajták, nem számolnak be minden pillanatukról. Én régebben pl gyakran írogattam pasiknak, minden tevékenységemről beszámoltam, és mindig rám szóltak, hogy nekik ez sok. Nem kell minden levegő vételről beszámolni! :-) A pasiknak nagyon kell a szabadság!
2018. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!