Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki? (Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja járunk a barátommal. Ő 28, én 24 éves vagyok. Minden rendben közöttünk, olyan mintha 100 éve ismernénk egymást. De az a bizonyos szó még nem hangzott el egyikünk szájából sem. Talán azért mert ő is fél, meg én is, sok volt már a csalódás mindkettőnk életében, azt hiszem ez miatt lehet. Én viszont úgy érzem, hogy tényleg ő az igazi, és azt hiszem nála is valami hasonló érzés lehet. Nem tudom mikor és hogyan mondjam meg neki, hogy szeretem. Tanácsot, ötletet kérnék. Nálatok ez, hogy volt?!

Normális válaszokat kérnék! Köszönöm!


2010. aug. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretlek!!
2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Holdtündér ***** válasza:

Én soha nem voltam az a típus, aki gyakran mondja ki azt a szót.

Aztán összejöttem a jelenlegi párommal. Egy jó ideig mi sem mondtuk egymásnak. Ő azért nem mondta nekem, mert azt hitte hogy nem is akarom hallani, mivel mondani sem szeretem.

Aztán egyszer feküdtünk egymás mellett a szobában, hozzábújtam és kimondtam. Úgy éreztem muszáj, mert megfojt a szó, ha nem adom ki magamból. :)

2010. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehülyéskedj, én napi 50x mondom el kb a pasimnak mondjuk úgy 6 éve :)) Meg ő is.
2010. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De azt is lehet, hogy megkérded tőle. Szeretsz?

És akkor majd ő mondja ki előszőr. hihi

2010. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Aki meg nem tud azt adni, inkább ne szóljon semmit.

Volt már egy csomó olyan helyzet, hogy már ott volt a nyelvem hegyén, de mégsem tudtam kimondani. Lehet még nem is érzem igazán? Azért nem ment?

2010. aug. 6. 08:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Huupsz, már el is tűnt az értelmetlen válasz:)Többieknek köszi.
2010. aug. 6. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam is gond volt, nem tudtam hogy mondjam ki, egyszerűen kerestem az alkalmat, de nem csúszott ki a számon. Végül a barátom mondta ki :) ez után könnyű volt viszonozni.
2010. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!