Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedem egy férfivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy férfivel a neten, és ott nagyon jól elbeszélgetünk, mindig van téma. Viszont félek, hogyha a talalkozasra kerül majd a sor akkor nem fogok tudni miről beszélni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért félek, mert könnyen zavarba jövök, és félek kicsit, hogy valami hulyeseget mondok vagy kérdezem. Meg mivan ha leblokkolok teljesen és még kérdezni sem tudok? Valakinek valami tipp?

2020. aug. 26. 09:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem adtam ki másnak magam mint amilyen vagyok valójában. És nem tervezem lemondani a találkozást, csak izgulok. Azért is kérdeztem, hogy mit csináljak ezzel. És köszönöm mindenkinek aki tényleg próbált segíteni😊
2020. aug. 26. 10:15
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Had látassam veled ezt egy kicsit más szemszögből. Én imádom az első pár randi előtti izgalmat.

Ilyenkor érzem hogy élek, pezseg a vérem. Úgy érzem, hogy bármennyire is izgulok nem lennék sehol máshol szívesebben mint ott és vele.

Olyan kevésszer érzi magát az ember igazán izgatottnak a pillanat miatt az életben. Meg kell ezeket becsülni, mert valójában ezek a vágy és boldogság percei szerintem.

Ha jól emlékszem a Zaher Gábor mondta egy beszélgetésben (toxikológus csávó) hogy az alkoholnál nincs sok jobb feszültségoldó szer a világon, még klinikai gyógyszer formában sem.

Én azt javaslom hogy ha izgulsz h nem fogsz tudni beszélgetni sem akkor menjetek mondjuk egy bor teraszra randizni és igyatok meg pár pohár rozét mondjuk.

Ha nem szereted a bort magában akkor kérjetek mellé szódát és igyatok fröccsöt.

Segíteni fog, hogy megoldódjon a nyelvetek.

Az első beszélgetésnél mindenki közhelyeket vág a másikhoz általában.

Én nem mondom hogy ne izgulj. Izgulj! Éld át a pillanatot és élvezd ki. Ha érdekes, akkor izgalmas. Ha izgalmas, akkor érdekes. Ha érdekes, akkor vágysz rá. Ha a vágyaid teljesülnek, az a boldogság szótári definiciója.

2020. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 12-es válaszoló, nagyon jókat írtál, sokat segített mindegyik válasz. 😊
2020. aug. 26. 10:57
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen típus vagyok, nagyon antiszociális és rettenetesen parázok az ilyen helyzetektől. Előző párommal chaten ismerkedtem meg. Éjjel-nappal irogattunk, na de a találka... Beijedtem, lemondtam az utolsó pillanatban. Nem adta fel ilyen könnyen, eljött a közelbe egy nyilvános helyre és felhívott, hogy ott van és reméli megyek. Elmentem végül. Évekig együtt voltunk. Legutóbbi páromnál szintén ugyanez. Alig mertem vele találkozni, pedig munkából kifolyólag találkoztunk már többször előtte. Én írtam rá fb-n, miután szingli lettem. 1-2 hétig irogattunk a nagy találkozó előtt. Állandóan variáltam a talival. Kiakadt a variáláson és előtte nap lemondta. A találka napján reggel rámírt, hogy mikorra jöhet értem. :D Nem sokat agyaltam, örültem, hogy nem tűnt el végleg. Volt otthon régi pálinka, abból ittam kb. 1 decit, hogy ne legyek annyira bepánikolva. Egy éve együtt vagyunk. :) Igazából az első csókig izgulok, onanntól már nem annyira vészes a helyzet, kicsit felold. :)

Lényeg,a pálinkás feszültségoldás nekem akkor bejött. Szóltam is neki előtte, hogy ez lesz az izgulásom miatt, mertem vele ennyire őszintének lenni.

2020. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagadat. Ennyi.
2020. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én moziban érzem magam legbiztonságosabban randin.. ott megered a nyelvem, ha más téma nincs ott a film.
2020. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!