Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjek nyaralni vele? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek nyaralni vele? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

megismertem egy lányt. msn-n beszélgetünk egy ideje és megbeszéltük hogy találkozunk, mármint elmegyünk együtt nyaralni.

miután láttunk képeket egymásról és bejövünk kölcsönösen így gondoltam meglehetne próbálni.

aki tud értelmesen válaszolni, segíteni annak előre köszönöm.


2010. aug. 5. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

nyaralni együtt? elsőre nem korai? előbb szerintem ismerjétek meg egymást egy pár randi alkalmával...

utána jöhet a nyaralás szerintem :)

korotok?

2010. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

20l,

26f

2010. aug. 5. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

mennyetek a balatonra , és béreljetek egy hétvégére ki egy kis faházat. szinte már túl romantikus :P

biztos lesz ott vmi ;) :D

L//20

2010. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megyünk a balatonra. sikerült kitalálni.

remélem jólérezzük majd egymást..

2010. aug. 6. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!