Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire félénk, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire félénk, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Baráti társaság révén nagyjából 1 hónapja megismerkedtem egy külsőleg és belsőleg is nagyon szimpatikus, vonzó lánnyal. Ez idő alatt így baráti összejövetelek alkalmával már úgy 5-6 alkalommal találkoztunk, mindig kerestük egymás társaságát. A baráti körből többen is mondták, hogy öröm volt nézni, ahogy néz rám beszélgetés közben. Mellette neten is mindennap beszélünk, általában ő kezdeményezi a beszélgetéseket. Elhívtam egy rendezvényre (még nem vallottam be neki nyíltan, hogy mennyire megkedveltem, gondoltam talán ha kettesben elmegyünk akkor finoman felhozom majd).

Igen ám, de állandóan azzal jön, hogy ő csak úgy jön el, ha a baráti társaságból is jön velünk valaki.


Nem tudom eldönteni, hogy most fél tőlem, vagy csak szimplán beszélgetés formájában figyelemre vágyott? Mikor rákérdeztem, hogy baj, hogy ha kettesben találkozunk, akkor azt írta, hogy neki nem gond. De közben meg a valóság azt mutatja, hogy mégis, mert csak úgy hajlandó eljönni, ha más is jön velünk. Tudom, hogy az elmúlt időben kapcsolati téren sok csalódás érte, nem egy bunkó srác megalázta, de akkor is kissé gyerekesnek érzem tőle ezt a viselkedést, főleg ennyi évesen.

Hozzá teszem még nem volt kapcsolatom, amúgy is kissé problémát jelent, hogy miként adjam tudtára a vonzalmamat, de most még inkább elbizonytalanodtam.

Én 20f, ő 19l (ha ez számít bármit is)



2020. aug. 4. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki, ennyi.
2020. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát esetleg amir megpróbálhatsz hogy elhívsz még valakit a tásaságból, akivel előre megbeszéled hogy korán lépjen le mert "valami dolga akadt". Nem túl praktikus vagy érett megoldás de akkor miutan kettesben maradtatok megkérdezheted/elmondhatod hogy úgy lattad nem akar veled kettesben lenni, amit ír és amit tesz eléggé ellentmondásos és tisztázzatok. Azt is mondd el neki akkor hogy neked bejön és szeretnél többet. Utana már csak rajta múlik hogy mit mond.
2020. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es De ha nem jövök be neki és nem érdeklem, akkor miért keres? Bár biztos én vagyok a hülye, hogy logikát próbálok benne keresni.

2-es Köszi a tanácsot! :) Lehet megpróbálom amit írsz.

2020. aug. 4. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem rendezvényre hívni, csak valami étterembe.
2020. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen próbáld meg elhívni úgy ahogy a kettes javasolja, de ha sokat csalódott lehet, hogy fél de ha keresi a társaságodat akkor tetszel neki.
2020. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!