Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha határozottabb lennél, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha határozottabb lennél, már rég együtt lehetnénk. Kamu vagy tényleg van ilyen, hogy ezen múlik egy férfi sorsa?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 08:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8as mi az h 1 férfinek lépni kell? Az 1 indok, felállni, otthagyni azonnal az ilyet, aki csak elvár, mert hazudozik, manipulál. Vajon vannak-e szituációk amikor a nőnek kell cselekednie? Vagy ez már vád/rágalom? Kettősmércéve mehet?
2020. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Most is ebben a helyzetben vagyok. Úgy éreztem, hogy oké, legyen ebből több, mint baráti találkozók. A pasi annyira teszetosza, hogy már találkozni se hív, pedig valószínűnek tartom, hogy tetszem neki.
2020. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 nincs ilyen. A nők csak elvárnak a semmire. Legyen jó állásod, legyél határozott, legyél anyagilag független, anyádat csak évente 1x hívd fel.. mert ha heti 1x beszéltek akkor már anyuci pici fia vagy.


Másik oldalról mit kapsz? Kritizálást, hogy miért nem telik nagyobb autóra, szebb lakásra, görög nyaralás helyett amerikai körútra.

2020. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ez elhangzott, akkor erre gyúrnék, és változtatnék magamon a határozottság irányába.
2020. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen, tényleg van ilyen, hogy ezen múlik egy férfi sorsa. Tessék lépni, meg ne csak óvatos megjegyzéseket tenni, amit így is meg úgy is lehet érteni.

Én mondtam már ezt férfinak. Adott több jelet, célozgatott, de mindig csak kétértelműen. El is csúszott a dolog. Mivel nem tudtam, hogy ezeket hogyan érti, én sem reagáltam rájuk egyértelműen. Utólag kiderült, úgy gondolta, határozott, konkrét megnyílvánulásai voltak. Hát nem.

2020. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!