Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha be akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha be akarok pasizni, de még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha erősen koncentrálsz erre a dologra, ugysem fog menni. Járj el többet szórakozni, ismerkedj és aki tetszik azzal majd alakul, csak légy önmagad és természetes! Sok sikert! :)
2007. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Bocsáss meg nekem , de erre saját sztorival válaszolnék:

Én hallani sem akartam a pasikról 18 éves koromig. Majdnem 19-ig. Ebben nem szükségszerűen vagyok követendő példa, de ugyanolyan naívan tettem fel a kérdést, hogy mit csináljak, hiszen pasit akarok?!

A pasi 2 héten belül jött is fehér lovon, s tapasztalatlanságom egy cseppet sem jelentett gondot, ment minden magától, s azon kevesek közé tartozom, akinek jó volt az első élmény :)))

Fogalmam nem volt arról, hogyan kell pasit fogni, de mikor megláttam, abban a pillanatban teljesen kifordultam önmagamból, addig mindig kikerültem az ismerkedés lehetőségét, de akkor ott nagyon bennem volt a hogyantovább; nem lettem egy ledér nőszemély, de a srác figyelmét olyannyira felkeltettem, hogy most ültük meg tegnap ennek a napnak a 6. évfordulóját :)))

Nem voltam kiöltözve, sminkelve, talán még a hajam sem állt jól. Azt gondolom, hogyha az alkalom megérik, akkor ez nem lesz kérdés. Fog vinni a vadászösztön, s remélhetőleg a fiút is, ezért csak másodlagos dolgok lesznek azok a külsőségek, amire azért mégis figyelünk, hisz az ajándékot is kibotani a legizgalmasabb.

Egyetlen dologra vigyázz, gondolom, igencsak fiatalka vagy: az enyém sikersztori, de sokan nem olyan embert fognak ki, amire öröm visszaemlékezni! Ha nem érzed, hogy ez kell, bizonytalan vagy, akkor keresgélj tovább, nem sürget senki, semmi.

2007. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Add önmagadat!

Ha megjátszod magad,egy másik képet mutatsz magadról,akkor becsapod a pasit,illetve te magad is belebukhatsz a szerepbe,vagy olyan leszel,mint az egyik barátnőm,aki nem akarta kimutatni a pasinak,h szerelmes bele,és addig játszotta a szerepét,h kiszeretett a srácból.(Ez egy bonyolult és hosszú történet.)

Szerintem nem kell smink meg ilyesmi.Egyik volt barátomat, akkor fogtam meg,amikor késő éjjel tanultam a folyosón a koliban,ő meg egy ismerősét látogatta meg,kijött rágyújtani,és elkezdtünk beszélgetni.Aztán taliztunk olyan 2hónap múlva szintén véletlenül,amikor majdnem felfaltuk egymást a szemeinkkel,de egyikönk sem mert kezdeni.És végül tavasszal nem hagytuk magunkat.(Fél év kellett,h ki merjen alakulni.)Aztán vége lett...

Légy természetes,mosolygós,és örülj apró dolgoknak!A legszebb az volt,amikor a párom egyik reggel munka után meglepett egy szál tulipánnal.

Légy mindig nyitott...figyeld az embereket.Sokszor szép pillanat lehet,egy összemosolygás egy vadidegennel,ami után mindketten tánclépésben mentek tovább.Nem is kell elrontani a pillanatot.(Múltkor,nagyon jót mosolyogtunk egymással egy idegen férfival a vonaton,pedig mindkettünkön ott volt a jegygyűrű.És nem is pont ismerkedés volt a cél,csak jött.)Élvezd a pillanat varázsát.Sose akarj te lenni miss Tökély,el kell keserítenem,nem fogsz menni.Az a férfi,aki az életed értelme,az is az őrületbe tud kergetni,ah te is őt:):):)

Kitartás!Türelem!

2007. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért te keresd a pasit?Hagyd hogy a pasi fusson utánad.Én nem futottam még pasi után mindig a pasik kerestek.
2007. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!