Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik? Fel fog még hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik? Fel fog még hívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismerkedtem pénteken egy nagyon helyes pasival. BEszélgettünk, jól elvoltunk. MEghívott egy italra stb. Mikor mentem el is kérte a számomat, majd hozzátette, hogy jó lenne vmikor meginni egy kávét. A válaszom természetesen egy igen volt.

Sajnos azóta nem írt, hívott és arra lennék kíváncsi, akinek már van ilyenben tapasztalata, hogy jelentkezni fog e vagy már nem...

Köszi

L21

UI: lányok válaszát is várom, de nem engedte kiírni a kérdésemet, csak így...


2010. aug. 3. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a találka utáni két napban nem hív fel, felejtsd el. Ha később hív fel, légy nagyon gyanakodó. (Nem jött össze a másik csaj/most dobta ki a csaja/blabla).


21/F

2010. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annak már lassan egy hete. Nem tudom, még azért nem reménytelen, bár ha annyira oda lett volna érted, már rég hívott volna.

Persze lehet, hogy épp nem volt pénz a telóján. ;-)

2010. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ööööö... áruld már el nekem, hogy ez most tulajdonképp egy szavazás részedről, aminek gyakorlati haszna nincs? Mert akkor nemmel szavazok, egyébként nyilván semmi értelme a kérdésednek.
2010. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elárulom neked kedves utolsó válaszoló: még soha nem adtam meg a számomat így pasinak és kíváncsi voltam azok véleményére, akik már voltak hasonló szituációban. Amennyiben nem tetszik a kérdésem vagy az, hogy kikérem vkinek a véleményét, ne kommentáld feleslegesen az engem érintő témát. Köszönöm
2010. aug. 3. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kommentáltam feleslegesen, odaírtam, hogy nem. Szerintem. De 50% hogy tévedek, mint itt minden hozzászóló. Nincs recept erre akárhogy is mondja bárki, egyénfüggő a dolog. Viszont tökmindegy ki mit mond, mert ezt csak és kizárólag a pasi tudja.
2010. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, biztosan sose lehet tudni de az a valószínűbb hogy már nem fog felhívni. Ha fellobbant volna benne a szikra irántad akkor nem várt volna ennyit a telefonhívással szerintem. Persze benne van a pakliban hogy akart, de közbejött valami váratlan esemény de nem valószínű. Szerintem is kezeld fenntartásokkal ha ezek után mégis felhívna. Én ugyan lány vagyok de eddig minden pasi aki akart tőlem valamit az legkésőbb másnap jelentkezett.
2010. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van, hogy egyénfüggő a dolog és lehet neki több idő kell, míg felhív vkit. Egyszerűen érdekelt ki mit gondolt. De ha odaírtad volna, hogy nem azt is megértettem volna.:)
2010. aug. 3. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem még jelentkezhet, bármi közbejöhetett ami miatt nem ért rá, vagy rossz passzban volt, kismillió oka lehetett, valami miatt nem tudta hozni a formáját, és inkább nem jelentkezett, de mondjuk ha 2 hét után sem fog, akkor már egyértelmű.
2010. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!