Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogy vagytok azokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy vagytok azokkal a csajokkal akik 15 évesek és nem jártak fiúval, és nem is csókoloztak? :O

Figyelt kérdés
Mert én 15 éves lány vagyok és félek az első csóktól meg attól is hogy ha járnák azzal a fiúval úgysem birná ki a fiú 2 évet mellettem úgy, hogy ne feküdjek le vele, mert én 17 évesen szeretném csinálni először!!
2010. aug. 2. 23:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond, engem nem zavarna, bár őszintén lehet h a 2 év szex nélkül nem menne, de ha nagyon szeretném azt a lányt aki ezt kéri tőlem esetleg még az is beleférne 18/f
2010. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim válasza:
77%
Én pl kifejezetten az ilyen lányokat kedvelem, mert arra vall, hogy nem csal meg a legelső pasival és ha jár velem azt tényleg komolyan gondolja. Egy dolgot tudok tanácsolni: nem számít hány éves vagy de ne siesd el csak azért mert a többieknek már megvolt :)
2010. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 17 évet ezt pontosan hogy és mikor ötölted ki?Nem mintha bajom lenne vele(vakalapos vagyok ebben)de ez nem olyan hogy akkor akarod akkor fogod...akkor fogod mikor úgy érzed szeretnéd és készen állsz rá.De amúgy nagyjából igazad van,egy fiú nem valószínű hogy várna 2 évet,ha már volt együtt lánnyal akkor meg biztos nem.Ez esetben várj még minden mással is talán.
2010. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

De ha jobban meggondolom!!

Tényleg sok az a 2 év szerintem nem kellene addig pasiznom míg nem akarom a szexet!!:S

Egy fiúnak elég nehéz lenne 2 év szex nélkül!!:S

2010. aug. 2. 23:41
 5/66 anonim ***** válasza:

Csak az előzőekre :

Ez tényleg szép és jó ahogy leírtátok,csak az a baj vele hogy ha 2 év után meg kiderül hogy valakinek nem jó a másikkal az ágyban akkor 2 év ment a levesbe ... Vagy rosszul látom?

2010. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus vagy, de félned nem kell semmitől. Aki igazán szeret, várni fog rád, ha neked ez fontos. Csak meg kell találnod az illetőt.


Szívesen megismernélek, ha gondolod írj privit! :)


16/f

2010. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Akkor várok 1 évet még nem kések le semmiről szerintem!:)

És akkor talán egy 1 évet várni fog ha szeret minimum annyit kell várnia!!:):P

2010. aug. 2. 23:44
 8/66 anonim ***** válasza:

na kezdődik az ismerkedés:D

18/f

2010. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

Te írtad ki a félcigányos kérdést is:)

Én várnék rád két évet:)

20f

2010. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
azt hogy ők a normális lányok :) ők biztos hogy nem ribancok mint a többi...akik több f@szt fogtak mint kilincset
2010. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!