Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18vagyok és van egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18vagyok és van egy 13 éves lány aki tetszik de nem nagyon ismerjük egymást. Mit tegyek? Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
amugy meg az anyját jobban ismerem mint őt mert ő a főnököm már jó pár éve a nyári munkahelyemen.meg az is hogy ő mit szólna hozzá ha megtudná??
2010. aug. 1. 23:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
azt vágod hogy ezt bünteti a törvény és a faternak joga van ilyen esetben kiereszteni a beledet...
2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hú, Nálam ez pont fordítva van.:D Ő 18, én 13...Csak hát van egy kis akadály..:S
2010. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%
mennyi beteg idióta..
2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
olyan f.szok vagytok kedves válaszolók. Megmondta, hogy nem a dugás a fő szempont, most miért kell akkor ennyire leírni szerencsétlent. Mert a lélek a fontos, nem a test, ezt örökre jeegyezd meeeg! Na szal lényeg a lényeg, a KIScsajnál kezdj, az anyját hagyd ki, és ha megismered, és tetszel neki, és tényleg szereted meg minden klappol, és kordában tudod tartani a kígyót ajánlottan legalább 2 évig(amihez minimum papi akaraterő kell) akkor isten áldja, legyetek boldogok. Ha meg nem vagy ennyire elszánt, akkor ne lelkesíts be egy 13 éves fruskát, mert az neki fog fájni.
2010. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 mismeretlen válasza:
80%
Azért nem olyan rossz a helyzet, én 14 voltam amikor először járni kezdtünk a jelenlegi barátommal, és ő 23volt, s nem dőlt össze a világ, jól elvoltunk, aztán szünet, s 17voltam mikor újra járni kezdtünk és szex is csak akkor kezdődött. Szóval fel a fejjel,nem olyan rossz a helyzet, sőt nem is egyedi, ha bejössz a kiscsajnak akkor hajrá ;)
2010. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 mismeretlen válasza:
22:46-nak ha Székelyland az csak jó, hallgatni ám rá, józan paraszti ész :))
2010. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Arnika ._. válasza:
100%
Haver együtt érzek veled én 17 ö 15 és a fönököm lánya.én se tudomm h mit csinaljak ez nem kor kulombseg de azert.... :) talizunk
2010. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Kis naivak pedomaci se ,akart többet egy csóknál, aztán megkapta és ráérzett a ízére és töb kellett neki... Azóta gyerek nincs biztonságba, ahol ő megjelenik... XDD
2010. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már csak azért is sz*r helyzet, mert még ha a csaj elég érett is lenne (ami ritka, de feltételezzük, hogy az) akkor itt láthatod milyen reakciókat várhatsz a környezettől (legalábbis az emberek nagy részétől). És valljuk be, nem őket kell okolni, mert a korosztályunk nagy része csak a dugásra utazik, a fiatalabb lányokat meg ugye könnyebb szédíteni... mindenki pedónak nézne.

Gondold az anyja helyébe magad. Te mit gondolnál, ha egy 18 éves srác érdeklődne a 13 éves lányod iránt?

2010. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom hogy pedofil vagy, de azért te is érzed hogy ebben a korban mennyire számít 5 év.

Ha mégis meg akarod ismerni, akkor beszélgess vele, meglátod hogy te tetszel-e neki. Viszont ha az anyja a főnököd, lehet hogy ellenezni fogja és bajod lehet a munkahelyen.

Minden esetre sok sikert.

24/L

2010. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!