Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a szákállas férfiakat? Ha igen miért? Ha nem miért?

Figyelt kérdés
Nem az ápolatlan szakállra gondolok, hanem a karbantartott ápolt szákállra, legyen az kicsi vagy nagy. :)
2020. jún. 6. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Utóbbi években divattá vált...habár van akinek nem áll jól.


Van akinek csupán azért előnyös mert nélküle kis ovis arca lenne :)

2020. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, amennyiben tényleg ápolt és illik a viselőjéhez. Tehát számomra semleges. A kizáró ok számomra a körszakáll vagy a bajusz.

Nálam a leginkább nyerő a sima borostás arc.

2020. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a szakáll egy férfin. Férfiasabbá teszi, meg nekem amúgy is az ilyen "favágó-típus" jön be leginkább. De ennek ellenére nem mondanám, hogy "szeretem a szakállas férfiakat", mert azért ennél mégis csak több dolognak kéne megfelelnie, hogy vonzódjak hozzá, a szakáll önmagában kevés.
2020. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A borosta tetszik, és az a kicsi, rövid szakáll, ami csak az állon van (mi annak a neve?).

A favágó, Kossuth, mikulás nem, nekem furcsa, hogy nem arc van ott, hanem egy szőrmók. Meg van egy olyan érzésem is, hogy mosakodáskor a víz nem éri el az illető arcbőrét, tehát nem tiszta. Ez valószínűleg butaság, különben alig hordana valaki szakállat, de nem tehetek róla, az érzéstől nem tudok szabadulni.

2020. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös.

Azt kecske szakállnak hívják.


Egyébként szakáll olajat, különféle balzsamokat használunk a szakáll, és a szakáll alatti bőr ápolásához.

Ill. Vannak különféle fertőtlenítő szerek erre a célra, tehát tiszta az a bőr az a szakáll alatt. :)

2020. jún. 6. 09:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik még akár a kevésbé divatos bajusz vagy bármi Lincoln, Petőfi, kecske vagy egyéb polgárpukkasztó forma :) De tényleg nem ettől függ, van, akinek jól áll, máson olyan jelmez vagy hajléktalan hatása van és jobban jár a sima arccal. (De hát nőknél is van, akinek mondjuk akkor lenyűgözően jó minőségű a haja ha kb. fésű se éri, más meg hiába költ sokat rá.)
2020. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, számomra nagyon vonzóak a szakállas férfiak, mert erősen férfias megjelenést ad a viselőjének.

Szerintem tudattalanul azt feltételezzük, hogy aki szakállas/szőrös annak magas a tesztoszteronszintje, tehát jó génjei vannak.

2020. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tetszik, csak ne legyen túl hosszú, mert az már taszító nekem. Főleg ha jól is áll neki, akkor meg végképp szerintem férfias.
2020. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kevés férfinek áll jól, de jóval többen viselik. Az gáz, ha hosszú és három szál lengedez az állán. Na meg azért kétségeim vannak arról is, hogy kaja után nem marad-e benne itt-ott egy kis maradék zsírfolt. Higiéniai szempontból eléggé "érdekes".
2020. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!