Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 évesen nem érdeklik a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem érdeklik a csajok?

Figyelt kérdés
Van egy srác ismerősöm, 17 éves. Focista, eléggé jól néz ki, szinte bárkit megkaphatna magának. Neki viszont még sosem volt barátnője, 1-2 csaj volt eddig akik tetszettek neki, de azokban is talált kivetni valót. Lehetséges, hogy nem érdekli még a csajozás?
2010. júl. 30. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
meleg..
2010. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondom volt 1-2 csaj aki tetszett neki...
2010. júl. 30. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
van olyan meleg, aki évekig titkolja, megnősül, gyerekei lesznek, aztán nem bírja tovább
2010. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem találta meg az igazit.
2010. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Add meg a számát!
2010. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl válogatós.
2010. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vannak aszexuális emberek.


De az is lehet hogy meleg. Ne cseszegesd, úgyis valószínüleg bántják elegen.

2010. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha fiúkkal sem látta, akkor miért lenne meleg?
2010. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez mind a foci miatt van, szerelmes. A futballba. Én hosszú ideig űztem ezt a sportot, nem létezett számomra más, csak az, hogy játszhassak, nem érdekeltek a nők, a lányok, senki, csak ez, hogy magamnak boldogságot szereztem ezzel, és hazamentem fáradtan, szimplán annyihoz volt kedvem, hogy leüljek és zenét hallgassak. Mikor már ez teljesen megszokottá válik neki, vagy valami miatt elhagyja ezt a sportot, akkor jönnek a nők, lányok. Nem kell aggódni, nem meleg.
2010. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem van egy lány ismerősöm, ő is ilyen, ő is sportol, ő is 17éves és hát jó csaj, mindig is irigyeltem:D és neki nincs senkije, pedig aztán ...:) majd meggondolja magát:D
2010. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!