Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nagyon jó csaj küld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon jó csaj küld egy képet magáról mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Valami kedveset. Ne ilyet, hogy sunáználak vagy szúrnám a fosódat, mert azzal már bepróbálkoztam egy másik csjnál és azt irta, hogy túl sokat nézed a napiszart?
2010. júl. 29. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha életbe ismerkednél nem lenne ien bajod...
2010. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd hogy szívesen sütnék tojást a pocidon, vagy hogy szívesen tologatnám a matchboxaim a melleden.
2010. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Baz.dmeg..Ilyet benyögtél egy csajnak???????Hát te h*lye vagy: D És igaza volt..Nekem se jönne be egy ilyen kis id.ióta..Elég ennyi:Gönyörű vagy.:) Vagy: nagyon szép vagy!

Sokkal jobban esne neki mint egy ilyen sz.ar....Gondolom olyan 13-14 év körül lehetsz-.-

2010. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok és amelyiknek azt irtam, hogy sunáznám az is havercsaj azóta.
2010. júl. 29. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

egyemmeg :))) Ez olyan aranyosan bénácska:)

Ha tényleg szép, akkor mondd,hogy elakadt a szavad, olyan gyönyörű :) Vagy valami hasonlót:)


Veled vagyok kishaver! Szorítok neked!!! :)


20l

2010. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azért :). Nekem napiszaros stilusom van, ami a haveroknál nagyon bejön, csak csajozni nem nagyon lehet vele...
2010. júl. 29. 22:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Ám kösz hogy velem tartasz :). Néha túlzásba viszem a hülyeséget. De mostmár jól jönne egy szép barátnő :) ;).
2010. júl. 29. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg tőle, hogy élőben is ilyen jól néz ki, vagy csak a photoshoptól vannak ilyen jó csöcsei? ;)
2010. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kis humor belefér, de ne vidd túlzásba és semmiképpen ne első körben süsd el a sunázós viccet :)

Először alapozd meg a dolgot...

hívd el egy kólára vagy egy fagyira:)

Aztán, ha belemegy a találkába, már félig nyert ügyed van:)


20l voltam

2010. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
és fagyi feljösz megnézni a bélyeeg gyüjteményem xDxD
2010. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!