Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy megtudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megtudja, hogy engem nagyon érdekel? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves pasi vagyok.

Beszéltem egy lánnyal, aki a legszebb lány akit valaha láttam. De van férje és nagyon boldogtalan. Első pillantásra beleszerettem. Vagy ő kell vagy senki más. Amikor meglátott elég sokáig nézett a szemembe.


2008. nov. 23. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő mondta,hogy boldogtalan? Akkor gondolom beszélőviszonyban vagytok...hát,ha nem csak egyszer néz hosszan a szemedbe,meg flörtöl veled stb,akkor tuti tetszel neki,.De egy nézésből még ne vonj le következtetéseket. Az nem jó,hogy férje van,mert így nehezebb lesz becserkészned sztem. Ha ennyire tetszik,akkor próbálj finoman közelebb kerülni hozzá,beszélgess vele sokat,de ne nyomulj! Legalábbis addig ne mig nem biztos a viszonzás. Nagyon hülye helyzet,én is point ebbe vagyok benne,egy foglalt pasit szeretek és majd meg halok annyira végyok rá...és ő is hosszan szokott a szemembe nézni...meg mosolyog állandóan..na mindegy,ne térjünk el a témától.Szóval kívánom Neked hogy teljesüljön a vágyad,de előtte azt kéne megtudni,hogy mért boldogtalan és ha igen,akkor mért van együtt a férjével. De mondom,csak fokozatosan,előbb inkább "barátkozz",nehogy elijeszd!
2008. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keress valami férjetlen csajt ha nem akarod hogy a férje kinyúljon a füleid közt.
2009. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!