Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jársz egy lánnyal, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jársz egy lánnyal, vagy fiúval, akkor a lány keze van elöl vagy a fiú keze mikor kézenfogva mennek?

Figyelt kérdés
Szerintem úgy a jobb ha fiu keze hátul de láttam már máshogy is
2010. júl. 27. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
kinek hogy kényelmes...
2010. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem édes mindegy hogy hogy megy az ember a párjával csak nekik legyen kényelmes! DE ha már annyira válaszolni kell, nálunk az én kezem van hátul a barátomé elöl. Nem tudnánk fordítva tartani mert az nem áll a kezünkre.
2010. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
és te amikor mész az utcán, akkor először a bal lábaddal lépsz, vagy a jobbal? láttam már ígyis meg úgyis. szerinted hogy jobb?
2010. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
annyira 12 éves vagy...
2010. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak megkérdeztem:D Utolsó köszi te még annyi sem;)
2010. júl. 27. 13:16
 6/9 bekő tónika válasza:
0%
gratulálok ennyire unatkozol, hogy ilyen kérdést teszel fel?-.-' kinek, hogy kényelmes agyas liba
2010. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
56%

ha untok valaszolni az ilyenfalyta kerdesekre akkor minek a fa*nak leptek be a kerdeshez es valaszoltok?????

Ha nem tetszik a kerdes gorgessetek tovabb es hagyjatok a normalis embereknek h valaszoljanak.

amugy meg a kerdesre visszaterve nekem ugy kenyelmes ha a parom fogja elol es en hatul:)

17/L

2010. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az én kezem van hátul, fura lenne fordítva. 18L
2010. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
már boccs de egy " normális" ember nem válaszol ilyen hülye kérdésre...istenem ilyenek élnek a magyar földön -.-"
2010. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!