Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért dobnak mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobnak mindig?

Figyelt kérdés
miért dobnak a csajok? 1hónap után, 2 hét után.. 1 hét után.. 2 éve nincs komoly kapcsolatom. Amikor meg ők akarnak komolyat én nem akarok..:S nem vagyok csúnya mielőtt ezt mondanátok. simán ismerkedek akár buliban is. nem keresem a futó kalandokat. komolyat akarok! 20F
2010. júl. 26. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán mert túl romantikus vagy.
2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az idő mellett elárulhatnád, hogy mivel indokolják, könnyebb lenne választ találni. Pl. ha azt mondják, még nem állnak készen, lehet túl hamar jöttök össze, felgyorsulnak az események és a lány inkább visszavonulót fúj.
2010. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés infó, ezer oka lehet. Őket nem kérdezted egyébként? :P És ha igen, mit mondtak, milyen indokkal dobtak?
2010. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert mikor ők akarnak komolyat, te akkor nem akarsz komolyat.
2010. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"jobbat érdemelsz nálam", " nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra" és volt egy csaj sírvafakadt amikor azt mondta nem érdemel meg. most komolyan ilyen hülyeségeket... / én azért mondtam le, amikor rajtam múlt ...mert nem tudom.. nem volt kedvem hozzájuk..
2010. júl. 26. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha, szóval neked csak azok a csajok kellenének, akik téged elutasítottak. Az kell, aki elérhetetlen? Vadászat nélkül nem igazi a préda? ;) Valamilyen szinten igazad van, mert az ember jobban megbecsüli, amiért meg kell küzdeni, de olyan szekér után ne fuss, ami nem vesz fel.
2010. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom. de már elegem van :D . van 3 lány akivel lehetne kapcsolatom. de őket nem tudnám úgy "szeretni" mint többit.. :S
2010. júl. 26. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:
válogatós f*sznak kutyavalagában a helye
2010. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem amikor ilyen mond a lány "jobbat érdemelsz nálam" akkor szépen a két kezeddel meg kell ragadni a vállát, le kell ültetni, egymás szemébe nézni és "NEM! Nekem te kellesz. Nincs nálad jobb, én TÉGED érdemellek"
2010. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már ezt is próbáltam...:/
2010. júl. 27. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!