Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kijárási korlátozás idején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imjustcurious kérdése:

A kijárási korlátozás idején meglátogathatom a barátnőmet? Vagy megbüntetnek érte?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Olvass kicsit vissza! Te vagy a sokadik ezzel a kérdéssel!

Röviden a válasz, hogy nem, nem mehetsz hozzá!

2020. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem látogathatod meg. Nem is értem ezt a sok kérdést, elég egyértelműen le lett írva, hogy milyen alapos indokokkal hagyhatod el a lakásodat.
2020. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Én már beépitettem a kocsimba a rakétavetőt, ha a rendőrség üldözőbe vesz, én kirobbantom a Mad Max-et gyerekek.

A barátnőmhöz átmegyek, akármi lesz is.

2020. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Kérlek maradj otthon
2020. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Ne hogy már a farkad cirógatása fontosabb legyen már attól, hogy kis eséllyel se kapd már el a kicseszett fertőzést.

Hála az égnek, nálunk nincs ezer fős megbetegedés, és kellene tartani magunkat ehhez, hogy átvészeljük.

Miért ilyen nyomorék életképtelen tetű mindenki.

2020. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem buntetnek meg erte es igen, meglatogathatod. NINCS kijarasi tilalom, korlatozas van, ahogy irtad, ki annyi a lenyege, hogy 9-12 kozott nem lehetnek egyszerre boltokban 65 ev alattiak es felettiek.

Le van irva, hogy el lehet menni setalni meg minden, csak lehetoleg ne huszan egyszerre tomoruljetek barhol. ENNYI. Atmehetsz a baratnodhoz.

2020. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:
49%

Tök jó, hogy azok kezdenek okítania, akik olvasni se tudnak.

6-os tökéletesen leírta a lényeget.

2020. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Akkor szerintem olvasgass egy kicsit te is!

[link]


" lakóhelyet csak munkavégzés, vagy alapvető szükségelet miatt szabad elhagyni"


Ki lehet ugyan mennyi, hiszen csak kolátozás van, viszont a másik családdal való találkozás esetén is 1,5 méteres távolságot kell tartani, ezt pedig azt jelenti, hogy a kérdező nem mehet át a barátnőjéhez, hiszen akár potenciális vírusgazda is lehet, és azt a családot is megfertőzheti, vagy onnan áthozhatja a vírust.


Ide vonatkozó rendelet:

"Egyéni szabadidős sporttevékenység, valamint szabadidős célú gyaloglás céljából is el lehet hagyni az otthonokat. Az ilyen mozgásokat kül- és belterületen, lehetőség szerint zöldfelületen lehet végezni egyedül vagy ugyanazon háztartásban élőkkel közösen, másoktól legalább másfél méter távolságot tartva. Napközbeni kiscsoportos felügyelet alatt engedélyezett a kiskorú gyermek kísérése is."

2020. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

"Le van irva, hogy el lehet menni setalni meg minden, csak lehetoleg ne huszan egyszerre tomoruljetek barhol. ENNYI. Atmehetsz a baratnodhoz."


Már értem miért van a fidesz hatalmon ilyen régóta. Az ilyen pofonegyszerű rendeletet értelmezni képtelen, egysejtű szintjével azonos értelmi képességű szavazók miatt, mint te.

2020. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Komolyan ilyen ostobák vagytok???

MARADJ OTTHON!!!!!


HA már k**vára nem bírod otthon és kaparod a falat elmehetsz sétálni.

Elmehetsz boltba. ENNYI . Mi a sz***rt nem értetek?????????


MARADJ OTTHON

2020. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!