Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyek úgy mintha részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek úgy mintha részeg lennék? Ez beválhat?

Figyelt kérdés

Lányok képzeljétek el...:D


Barátnőtökkel (még alig ismered de nagyon jól kijöttök) elmentek iszogatni, ő nem bírja a piát ezért kicsit hülyén kezd viselkedni, ölelget téged és meg akar csókolni... mit tennél?


Nem merem elmondani neki hogy tetszik, szóval így akarnám tudatni vele, aztán ha elutasít akkor másnap ráfoghatnám hogy csak részeg voltam és minden menne tovább normálisan. Vagy nem? Ti elhinnétek hogy csak részeg volt azért tette? Hihető ez egyáltalán?


Hülye vagyok tudom... de nincs jobb ötletem.


2010. júl. 26. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát általában amikor bevanbaszva az ember akkor igazat mond szval ja
2010. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahhoz képest hogy elsőre azt mondanám idióta vagy! másodszorra nem is tűnik olyan hülyeségnek! xD van benne valami...
2010. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném el, hogy csak azért volt. Túl sok pasival buliztam, túl sok próbált rám mászni, ahhoz, hogy ilyet bevegyek.


Viszont, ha becsiccsent, rádmászik, ölelget, meg meg akar csókolni de közben mégsem akkor tök mindegy az egész, egy hülye pcsa.

2010. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha a csajt itatod le jobban jársz zserintem :D, mert akkor még arra se fog emlékezni hogy a "részeg" haverja meg akarta b@szni
2010. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de akkor igíál is előtte, mert nem fogja érezni a piaszagot, és e fogsz bukni, részegséget meg amúgy sem könnyű hitelesen megjátszani...
2010. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha tényleg leiszod magad, akkor meg sem kell játszanod :)


15/f

2010. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát haggyad:D csókoljon meg:D esetleg ha látod ,hogy próbálkozik, nosza, kezdeményezz. igyál vele, érezzétek jól magatokat, és ennyi:) nem kell megjátszani:D

19L

2010. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!