Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (16/F) Párnapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (16/F) Párnapja. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Párnapja egy közeli strandon megismerkedtem egy csajjal, remekül elbeszélgettünk kiderült az is, hogy ugyan az a foci csapat a kedvencünk, tetszett neki a járgányom is téma volt rendesen.

Megtudtam, hogy nincs pasija.

Viszont egy közösségi oldalon mindenféle divatf@sz meg kigyurt majmom irogatnak neki, akik látszólag nálam pénzesebbek.

Hogy tudnám kideríteni, hogy bejövök neki? Van egy közös ismerősünk akibe teljesen megbízok ő kiszedhetné az infót de érdekelne, hogy vhogy máshogy megtudhatnám-e (jelekből).

Még az is kétségek közt hagy, hogy én úgy vettem észre a csapatból másokkal is elvan.

Hagyjam a fenébe vagy megpróbáljam? Ha összejönne a világ legboldogabbja lennék, viszont ha nem...

Egyszerüen gyönyörű *.*


2010. júl. 25. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
ja, hívd el talira, ha elmegy az egy pozitivum ha meg nem akk meg próbáld többször :D
2010. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez se rossz ötlet, csak ahova hívnám oda valószínü, hogy magától is elmenne.
2010. júl. 25. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
hívd levágós helyre, kettesben.... Amiről 100%-osan lerí, hogy egy randi.
2010. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy tudnám kideríteni, hogy bejövök neki?"

Szerintem a leírtak alapján szimpatizál veled....

A pénzes pacákokkal ne törődj. Próbáld meg.


26/N

2010. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem bonyolult ám a világ, mint ahogy gondolod. Hívd el randira, az hogy olyan helyre tudod csak vinni, ahova maga is el tud menni az nem gond. Attól lesz jó, hogy együtt vagytok ott. Nem az a lényeg hová viszed, hanem az hogy veled lehet (ha akar)

A pénzes faszikkal ne foglalkozz. Hívd el. Legrosszab esetben azt mondja, hogy ne haragudj, de ő nem szeretne tőled semmit. Akkor legalább mihamarabb elfelejtheted és kereshetsz mást. Az is lehet, hogy tök boldogan mind igent és találkozik veled.

Egy próbát megér, ha nem hívod el sosem fogtok összejönni. Ezt a, hogy a haverod majd puhatolózik felejtsd el szerintem. Légy egyes és laza, az sokkal jobban bejön majd neki.

Ha tényleg olyan szép ne misztifikáld túl, mert attól ki vannak a jó csajok.

Szerintem tiéd a pálya!!

2010. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bubeszkaa válasza:
Egyértelműen hívd el vhova, séta, pizzázás ilyesmi.Hidd el tudni fogja, hogy randi és le fogja venni, hogy te többet akarsz ha belemegy a randiba akk minden oké és bármi lehet belőle, ha meg nem akk tudod hogy nem úgy néz rád.De azokból amiket leírtál sztem bejössz neki, sok sikert :) csak bátran, az bejön a csajoknak
2010. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
légy egyenes (félre ütöttem)
2010. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
tetszik neki a jarganyom... rofl... bejonnek a biciklis fiuk neki? :DDD
2010. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A pénzes lenyúlja, kicsit használja, aztán kidobja. Próbáld meg.
2010. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

14:33

Egy fokkal komolyabb:D

Robogó

Köszi szépen a válaszokat! Felpontoztam mindenkit.

2010. júl. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!