Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet egy lánnyal beszélgetni egy randin? Mi érdekli a 19 éves lányokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
a pénz, justin Bieber... effélék. Bár, lánytól függ, hogy miről szeret. Bár beszélhetsz vele a havibajról :D
2010. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
MTD GCS 46/40 C benzinmotoros láncfűrész láncolajozási technikai fejlesztéseiröl lehet beszélgetni a 19éves lányokkal:)
2010. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pénz mint beszédtéma?
2010. júl. 25. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mi a hobbija,mit szeret csinálni szabad idejében,hova jár bulizni,kikkel szokott bulizni..


pénz témát nem kéne felhozni..

2010. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem kicsit, ez a Justin Bieber szerintem inkább fiatalabbak érdekel, mert '94-es születésű.
2010. júl. 25. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul kezded, nem az a lényeg hogy a lányt mi érdekli, hanem hogy téged mi érdekel. :D Te vagy a férfi, te irányítod a beszélgetést. Kikérdezed arról, hogy milyen nő. Ha rövid kapcsolatra kell olyan dolgokat kérdezel, ha hosszúra, akkor mást. Olyan témákat hozz fel ami téged is érdekel. Szokásos pl: zene/film/művészet/környezetvédelem stb.

Az utolsó kérdésre válaszolva: leginkább önmaguk. Ha róluk kérdezel és beszélteted őket jobban fognak kedvelni mint ha beszélgettek. Tudom ez csak a lányok nagy részére igaz (főképp a buta libákra), de általában beválik.

2010. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Hosszú távra terveznék vele mindenképp, és az is biztos, hogy nem buta.
2010. júl. 25. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
milyen nemi betegsegeid voltak, a monguzok szaporodasarol, a betyartallerrol, disznovagason szerzett elmenyeidrol...
2010. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 vagyok, de Justin biebert egy nyálas kisfiúnak tartom. Őt meghagyom a húgomnak, fiatalka lenne hozzám (16 éves a srác). :D

Egyébként én szinte bármiről szívesen beszélgetek... jöhet a foci, autók, politika, munka, suli, csajok-pasik, közös ismerősök...stb. Egyébként minél több dologról tudsz egy lánnyal beszlgetni, annál jobb, annál izgalmasabb és azt is bizonyítja, hogy nem egy üresfejű lotyóval találkozgatsz. :) Ha kicsit könnyedebb téma kéne... akkor... mit szeret a másik, mit nem, kedvencek, milyen zenét hallgat, hobbik, bulik... sokminden szóbajöhet.

19/L

2010. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!