Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy 19 éves srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy 19 éves srác, én 25 vagyok. Hogy szedjem fel? Tippek? Össze szoktuk találkozni, pár szót már beszéltem vele. Online és személyes tippek is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elég fura, hogy egy 25 éves nőnek kell tanács hogy szedjen fel egy 19 éves srácot. Legkönnyebb dolog a világon.
2020. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na azóta valami?

Egyébként így, hogy már beszéltek könnyebb a helyzet. Kérd el az elérhetőségét.

2020. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
már egy jó ideje nem futottunk össze mert haza költözött egy időre így most jó messze vagyunk egymástól :/ így maradhatna az online dolog ha bele kezdenék...
2020. márc. 25. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!