Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek velem a szüleim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek velem a szüleim? Szeretjük egymást a barátommal de nem értik meg!

Figyelt kérdés

8hónapja együtt vagyok a barátommal,és a szüleim utálják őt mert,hogy ő cigány..:S

Nem értik meg a szüleim,hogy ő nagyon rendes,nem olyan mint a többi.

Már el is költöztem otthonról,mert a szüleim elküldtek :S és most a barátommal élek együtt.

Miért ilyenek a szüleim? Ennyire nehéz felfogni hogy szerelmesek vagyunk? :S

én nem akartam összeveszni szüleimmel,de választanom kellett..:S

19/L


2010. júl. 24. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
.. mert vannak szélsőséges, előítéletes emberek. Jól tetted, hogy elköltöztél, hidd el, jó döntést hoztál!
2010. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első: Ha téged is rabolt volna már ki cigó banda, te is előítéletes szélsőséges lennél.


Ha vannak rossz tapasztalatai a szüleidnek, kérdező, akkor előfordulhat, hogy ezért nem szeretnének vele együtt látni téged. Mintha például egy négerrel lennél együtt.

Ha tényleg szereted, akkor jól döntöttél, hogy őt választottad, és persze ha tényleg nem olyan, mint a fajtársai többsége. Mert a rendes cigányokat is sokszor a többi társa miatt nézik ki.

2010. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nálunk is ilyesmi a helyzet.Mi is 8 hónapja vagyunk együtt,de nem érti meg anyukám,hogy szeretjük egymást.Apukám bírja a barátomat,de anyukám utálja,és el sem enged hozzá,alig mehetek le,mert hogy nem illünk össze és megbánom hogy rá pazaroltam az időmet.Nagyon rossz,megértelek,de nálam az a baj,hogy elköltözni sem tudok,mert én még csak 16 éves vagyok. :(

De szerintem is jól tetted,hogy elköltöztél,ha ennyire szeretitek egymást a barátoddal.Biztos nagyon rendes és nagyon szeret téged. :)

2010. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második: engem egyszer egy "magyar" akart megkéselni. Akkor most gyűlöljek minden fehérembert? Pont rád utaltam, amikor szélsőséges, előítéletes emebrekről beszéltem. Ne légy ennyire korlátolt, pajti!
2010. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak ha nem azt látnám, hogy 10-ből 9 gyilkosságot vidéken cigók követnének el, ha a késelések 90%-át ők követnék el, ha a barátaimat, ismerőseimet az iskolákban ők zsarolnák, rabolnák ki, akkor nevezném magam korlátoltnak.

Eleget éltem már ahhoz, hogy ne csak egyetlen dolog (egy rablás) alapján mondjak ítéletet a többségük felett. Én sem vagyok tökéletes, de hogy ők ezen komoly dolgok miatt nem azok, az biztos.

Emellett én is ismerek egy pár rendes cigányt, nem mindet utálom, csak a többségüket, akik olyanok, amilyenek.


Remélem szerencséd lesz kérdező.

2010. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van a statisztikát illetően, kedves kérdező, bár asszem durván túlbecsülöd a számokat, a lényeg nem ez. Hanem az, hogy: a kérdező pasija követett el ilyesmit? Volt ügye a rendőrséggel? Mert ha nem, akkor ez nem több egyszerű előítéletnél.
2010. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a pasimnak nem volt semmilyen rendőrséges ügye
2010. júl. 24. 11:12
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a pasid vezetékneve??
2010. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Horváth a vezetékneve
2010. júl. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!