Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig még csak msn-en beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig még csak msn-en beszélgettünk, talán fordulhat komolyra? (Bővebben alul)

Figyelt kérdés
Eddig még csak msn-en beszélgettünk nekem nagyon tetszik ez a lány elővettem a költői énem még myvipen is a képei alá költőien írtam :) msnen beszélgetünk 3 hete vagy már több lassan, és elhívtam fagyizni vagy mondtam neki üljünk be valahova, azt mondta rendben van. Igen ám csak közben az a helyzet hogy a pasija dobta 2-3 hónapja és azt mondta össze van zavarodva és több jelentkező is van nem csak én o.O és mondta hogy nem tudja hogy érez mit csináljon, én nyugtatgattam hogy megértem a lelki világát meg amikor majd ő készen áll akkor komolyabbra fordulhat a dolog, csak addig ismerjük meg egymást helyesen cselekedtem eddig? Szerintetek lehet ebből valami, vagy csak a lány leakart koptatni? Azt mondta nagyon aranyos tök jó fej srác vagyok. Leírnátok a véleményeiteket? Előre is köszönöm a válaszokat, 16/f
2010. júl. 24. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig minden oké. Jól csináltál mindent. Ha ennyire odavan a szakítás miatt, legyél vele megértő. :)
2010. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha segítesz neki feldolgozni és helyette jó érzésekkel élményekkel töltöd meg a fejét, téged fog választani. Nem előnyös ha csak azért választ téged, mert épp izgalmasabbnak tűnsz azért amit csinálsz, a hosszútávú kapcsolathoz kell a szerelem is.

Jól közeledtél hozzá, ha gyengéd vagy vele mindig, akkor beléd fog szeretni, csak 3 hónap nem elég neki hogy feldolgozza az érzelmeit. Folytasd amit elkezdtél és idővel rájön hogy ott vagy neki te.

2010. júl. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
húhúúúú :D ezaz nagyon feldobtatok! Nagyon hálás vagyok hogy még vannak normális emberek akik segíteni és bátorítani is tudják az embert :) nagyon szépen köszönöm!
2010. júl. 24. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:

csak figyelj h itt nehogy elrontsd! mert sokan itt hibázzák el és velem is fordult már nem egyszer h idáig eljutottam és itt elrontottam :S

úgy h csak ügyesen, hajrá ;)

16/F

2010. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!