Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitőlvan ez? (beparáztam)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitőlvan ez? (beparáztam)

Figyelt kérdés

szóval a fenekemen ilyen piros foltok vannak:O

elvileg attól h nyúlik a bőr..de nagyon ronda..sztem..az el fog múlni??és mikor?

nektek is volt/van ilyen??

ááá pánikolok:(


2010. júl. 23. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy dokihoz jó lenne elmenni.
2010. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, minél hamarabb, annál hamarabb nyugodhatsz meg :)
2010. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

rendben. anyu kedden ér haza.munkahelyi úton van-_-

és akkor mondom neki.

bár ő utálja a bőrgyógyászokta..aztmondja pk is csak találgatnak meg felírnak egy csomó krémet..pedig sztem megkérem,h menjünk el.:S

2010. júl. 23. 23:41
 14/17 anonim ***** válasza:
először inkább háziorvoshoz, lehet h nem is kifejezetten bőrprobléma, lehet allergia is pl, meg még sok minden más is
2010. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem a hátamon van ilyen mert túl gyorsan nőttem és a bőröm nem tudta felvenni a tempót. Amúgymeg hihetsz anyukádnak mert ezek elfehérednek és alig lesznek láthatóak. Ettől amúgy nem kell aggódnod mert minden volt terhes nőnek van ilyen a hasán illetve a mellein ezek az ún. terhességi csíkok(meg azoknak is akik gyorsan híztak meg). na nekünk kb ugyan ez van csak nem a terhességtől és a meghízástól... emiatt szerintem ne parázz
2010. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

rendben.

igen nekem is olyan mint a terhességi csíkok csak pirosak,és a hátsómon vannak kb 1hónapja:S

köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 24. 21:39
 17/17 anonim ***** válasza:
hát figyi, attól függ ez milyen folt. nekem volt melegkiütésem, de az olyan, hogy ilyen kicsi piros pöttyök és fáj. Az az izzadástól van. ha sok farmert hordasz, akkor beleizzadhat a hátsód ^^ szóval nó para. arra lehet gyógyszertárban asszem recept nélkül kiváltani kenőcsöt. meleg kiütésre. sztem próbáld ki.
2010. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!