Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves lány és 16 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány és 16 éves fiú között nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nem értelmileg értem, én a lány vagyok és nem vagyok túl hülye, mondhatni értelmes vagyok és érettebb vagyok a koromnál. De nem miniringyó csak talán komolyabb. Persze nem azt mondom hogy nem szeretek nevetni. a Srác 16 éves. Nagyon nagy a különbség? (Nem járunk, csak kérdezem)
2008. nov. 20. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

szia!

én 15 éves vagyok a barátom 22éves és nagyon jól elvagyunk nincs gond hogy ekkora a korkülömbség!

anyukáméknál előszőr volt egy kis para de elfogadták és boldogok vagyunk szóval a válaszom:nem,nem nagy a korkülömség:)!

2008. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem nagy...te 13 évesen körülbelül azon az agyi szinten vagy mint ő most. Egyáltalán nincs baj a korkülönbséggel. Meg ha most igy nézzük 3 év, nem is sok :D
2008. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű, hogy a srácot zavarná.. 13 évesen engem is a kor miatt dobott ki a 16 éves pasim. Nekik már több kell, mint amit egy 13 éves tud nyújtani. Szerintem. Bár... Talán vannak kivételek...
2008. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Ebben a korban szerintem még számít 3 év is. Ahogy egyre "idősebbek" leszünk, egyre kevésbé foga korkülönbség számítani.

De a Ti estetekben... Lehet pl. hogy ő már szexet akar, és mondjuk nem vár Rád 2-3 évet. (De persze ez nem biztos! Személyfüggő.) Ilyesmikre is gondolok.

De persze ha kölcsönös a vonzalom, és KOMOLYAN akar Téged, megpróbálhatjátok.

2008. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 yuda ***** válasza:
87%

beteg emberek!


nehogy bíztassátok már a 13 éves kiscsajt a szexre!

normálisak vagytok?


ha megteszi az ő baja,de legalább itt ne kapjon bíztatást!

2008. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem teszem meg! Eszem ágában sincs! És sztem nem biztattak. Mármint nekem nem úgy tűnt. Amúgy arra gondoltam hogy azért nem minden 16 éves akar szexet. Mármint oké, a 17 évesek már mind de. 16 még nem biztos.
2008. nov. 20. 17:32
 7/16 yuda ***** válasza:
63%

figyelj naív 13 éves barátom-a fiúk azt akarják,hidd el!

ez egyedül rajtad fog csak múlni.

2008. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó válaszoló valószínűleg kibrándult a férfi nemből vmi oknál fogva, attól még neked nem kell. Az, hogy nagy -e a korkülönbség, az az emberektől függ egyénileg. Legyél mindig nagyon óvatos, legyél mindig te az okosabb és ennyi. Azért parázni nem kell.
2008. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy évet vonjál le a 16-ból: a fiúk ÁTLAGBAN ennyivel később érnek.

De mindig külön meg kell nézni! Csak a konkrét esetből lehet megmondani.

És a 16 éves fiúk többsége bizony szexet szeretne.

2008. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 18 évesen volt 13 éves barátnőm, és nem akartam semmi olyat amit ő nem akart. Szóval nem minden pasi egyforma:P

A 3 év meg nem sok, ha neki sincs baja ezzel és komolyan gondolja akkor hajrá. Talán a szülökkel lehet csak gond ha megtudják.

2008. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!