Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bevállalós vagyok az kurrvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevállalós vagyok az kurrvás?

Figyelt kérdés

Minden hülyeségbe benne vagyok...elég bevállalós vok...

de nem mászok rögtön rá egy fiúra...


2010. júl. 23. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
az. sőt gusztustalan és szánalomra méltó is
2010. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attól függ mi az amiben benne vagy. Rongálás vagy bukkake?
2010. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát... én utálom az ilyen lányokat, pedig fiú vagyok...

az ilyen csajokat szó szerint HASZNÁLJÁK a fiúk

de ha élvezed akkor miért ne? :)

2010. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát én 18 éves fiu vagyok és sok csaj vesz körül.Sok fajta észfelfogással.Hát ha minden hülyeségben benne vagyok az már nagyon nagy baj:S Ezek szerint ha leiszod magad pl.egy buliban rád mehet 2-3 fiu is ha olyan vagy.Elveszted a fejed.Szerintem változz meg ,de nagyon ,mert CSAK KIHASZNÁLNI FOGNAK TÉGED !!!de komolyan

Ne kurvuj el.Legyél teljesen normális csaj.

2010. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

egészségedre :D ha jól esik ..

csak akkor senkitől ne várd el , hogy valamire is tartson téged

2010. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 haru válasza:
igen, az kurrvás
2010. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
en imadom a bevalallos csajokat,hol laksz edes?
2010. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy minden hülyeségben benne vagy még nem k..vás. Sőt még azt a társaságot egy kicsit fel is dobja amelyikben benne vagy hogy van egy lány is köztük. Szerintem addig nem leszel k..va ameddig nem kezdesz a saját testeddel is szabadabban bánni és kihasználni. Bár mivel nő vagy ezért neked kellenek bizonyos határokat betartani, ezeket a határokat csak te és az a társaság szabja meg akikkel jól érzed magad és akikkel hülyéskedni szoktál. Amúgy azok akik csak az álmaikban merik megtenni azokat a dolgokat amit te csinálsz azok fognak téged lek..vázni. De a lényeg szerintem hogy a legfontosabbat ne feledd: MINDENT SZABAD AMI MÁSNAK NEM ÁRT!!!
2010. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rezeg a léc, kislány...
2010. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zaemon ***** válasza:
Szerintem egy helyesírási kézikönyvet vállalj be, az nem "kurrvás"...
2010. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!