Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zavar, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a srác családja ennyivel gazadabb az enyémnél!?

Figyelt kérdés

Most még csak a randizási szakasznál tartunk a sráccal, de nagyon úgy tűnik, hogy össze fogunk jönni.

Tegnap este egy bálba mentünk közösen és előtte beugrottam hozzájuk, mert segítettem neki nyakkendőt kötni és onnan indultunk, ő vezetett. Most először voltam náluk, láttam a házat. Sosem beszélt a pénzről, nem vágott fel vele, de egy két cuccából meg tudtam állapítani, hogy tehetősek. Hogy ennyire, azt persze nem tudtam.

Azt már mondtam neki, hogy mi panelben élünk és mikor elárultam, hány négyzetméteren, valóban nagyon lesokkolódott.

Na most, ők a város egyik legjobb környékén élnek, a helyi Rózsadombon. Nem viccelek, maga a ház alapterülete minimum 3,5-4x akkora, mint a mi lakásunké. És akkor ebbe még nem is számoltam bele a kertet. Csak az ő szobája majdnem akkora, mint nálunk az egész lakás. A házba belépve megcsapott a pénz szaga. Nem vagyok én szakértő, de ránézésre meg lehetett mondani, hogy egy kisebb vagyont érnek a falakon azok a festmények. A régies stílusú, egymáshoz tökéletesen passzoló bútorok és dekoráció azt a hatást keltették, mintha egy múzeumban lettem volna. Komolyan, kicsit meg is szeppentem.


Már most pedzegette, hogy szeretne találkozni a szüleimmel, de őszintén annyira szégyenlem, hogy mi hozzájuk képest ennyira szegények vagyunk és oly' egyszerű életet élünk.


2020. febr. 9. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezeket a gondolatokat. A szüleid szeretnek és ami tőlük telik megadtak neked és ehhez több áldozatot és lemondást hoztak. Nincs mit szégyellni. Tanulj és legyen jól fizető állásod.
2020. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi, hamar eljön az, hogy már nem fog zavarni, hanem egyre jobban kiszeretnéd használni az anyagi helyzetét.
2020. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Nyuszi, kérlek, ne magadból indulj már ki. (:

2020. febr. 9. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

#3: Nem magamból indulok ki és nem kell gyerekesen durcizni. Ez tényleg így szokott kinézni. Nekem is volt már szegényebb barátnőm, a környezetemben is rengeteg srácnak. Először jajj, kényelmetlen, aztán egyre kényelmesebb. Végül néha jön a követelőzés és próbálkozások, aztán vagy leesik a másik félnek a dolog, vagy nem.

Nyugi, fordított esetben is ugyanúgy előfordul, csak ritkábban jön össze szegényebb férfival egy nő.

Amit most előadsz, az az önérzetednek egy műdolog. Még újnak érzed az egészet, aztán majd megszokod.

És a helyzet még mindig az, hogy TE írtad ki a kérdést és TE nem tudsz mit kezdeni a dologgal. Szóval, talán szánhatnál pár percet arra, hogy esetleg átgondold, amit olyan írt, aki tudott mit kezdeni vele.

2020. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszünjük felemelő történeted, nagy köveket megmozgató válaszod, Mr. Önérzet!
2020. febr. 9. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
2. nak igaza van, olyan nő leszel, mint a többi. Ráérzel a pénz ízére és még jobban ki akarod a fószer szipolyozni. Aztán 40 évesen öreg lesze, és lecserél egy 20 on éves hamvas testű hableányra. Majd figyeld meg.
2020. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha már ennyira itt tartunk, hogy mindenképp be akarunk tartani a másiknak, akkor elmondom neked, szivi, hogyha ő 40 éves koromban otthagyna egy fiatalabbért, még mindig meg lenne a lehetőségem, hogy egy nála jóval idősebb férfi karjaiba rohanjak, akinek minimum annyi pénze lenne, mint neki, ha nem több, akinek meg én jelenteném azt, mint neki a 20 éves "friss pipi". Úgyhogy erről ennyit. (:
2020. febr. 10. 01:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mégis minek írtad ki a kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok és csak beszólsz annak, aki neked nem tetszőt ír?
2020. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, mert úgy látom, van akinek ez nem megy. :)

Egyszerűen ne foglalkozz azzal, hogy mennyi pénze van a szüleinek(!). Merthogy nem ő a gazdag, hanem a családja, akik valószínűleg nem kapatták el a gyereküket, megkap mindent, amire vágyik, de úgy nevelték, hogy ne vágjon fel a pénzükkel, ne nézzen le olyanokat, akik "csak" eg panelban laknak. Szerintem ez nem rossz dolog, ha kényelmesen elfértek, akkor semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy ti inkább elköltitek/félreteszitek a pénzeteket, minthogy kacsalábon forgó palotában éljetek, mikor be sem lakjátok.

Egy szóval örülj, hogy ez a fiú normális, nem az anyagiakkal foglalkozik, hanem tetszel neki, így természetesen a szüleiddel is szívesen találkozna. Ne gondolj mindig arra, hogy neki mi van, ami neked nem adatott meg, és inkább ne agyalj az ő anyagi helyzetükön, mert a házuk leírásából én úgy vettem le, hogy már kezdesz "hozzászokni" a palotához. :)

Ha rendes srác, akkor jól meglesztek, egyébként meg tanulni, dolgozni is tudtok később, akkor pedig már saját magatoknak fogjátok megteremteni a gazdagságot.

2020. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es, 6-os (mint a villamos :)


Szerintem rendes, kedves, BÁRKIVEL empatikus srácot nem akarnak a rendesebb nők kicsit sem kiszipolyozni. (Csak a kifejezetten erre hajtók) A felvágós menőzős magukat többre tartó pasik mellett szokott felmerülni ez a kísértés a kismértékű kiszipolyozásra, mert olyanokat nyilvánul meg az ürge, hogy feléled egy ilyen gondolat az ember lányában, hogy érte nem kár. Pl, szidja rendszeresen a szegényebb sorsúakat az ürge, vagy nulla megértést tanúsít nehéz sorsúak iránt. Az ilyennel valahogy nem igazán érez késztetést a nő, hogy hu de rendes legyen vele.

2020. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!