Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mirol beszelgessunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszelgessunk?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok, tetszik mar par eve egy fiu, van egy kozos temank, de nem nagyon tudok mar arrol beszelni vele (o is 14)


legyszi ne irjatok a kerdestol eltero valaszokat :D koszi


2010. júl. 23. 04:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle. énis megszoktam kérdezni és mindíg mond valamit ami épp vele történt, aztán meg azt mondja hogy meséljek én valamit. egész jól elvagyunk így 1-2 órát. aztán csak leülünk egy padra és ölelkezünk. :)
2010. júl. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Edus. ***** válasza:
a hüvelygombádról *-*
2010. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es msnen?
2010. júl. 24. 01:24
 4/5 anonim ***** válasza:

vb: te melyik csapatnak szurkoltál am?,

állataid:a macska(vagy nemtom mid van) itt fekszik az ölembe, mostmeg lement, olyan édi

mi történik veled épp:meghozták a pizzát.

zene: te milyen zenét szeretsz?

mozi: lehet hogy elmegyek holnap moziba, nem akarsz velem jönni?

barátok: a lányok elhívtak biciklizni, tök jó lesz meg minden, megyünk fagyizni is, aztán beugrunk -név-hez tv-zni.

2010. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ohh koszi :D elso ertelmes valasz :D
2010. júl. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!