Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy próbálkozzak be nála, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbálkozzak be nála, és miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos csaj nem olyan régóta ismerem,felvettem msn-re de nem nagyon beszéltünk,vagy ha igen elpoénkodtunk az időt, ő tipikus kis szégyenlős és visszafogott lány,én többet szeretnék tőle,de nem tudom,hogy mivel kezdjek,miről beszéljek vele,hogy célozgassak,de nem akarok rárontani,hogy most járna-e velem,mert tudom,hogy az a legrosszabb,ha azonnal a közepébe vágok...


15f ő is 15


2010. júl. 22. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös téma, akkor szerintem ne is próbálkozz.
2010. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van természetesen,csak nem akarom elcseszni és tanácsokat kérek,hogy hogy utalgassak rá,hogy többet szeretnék
2010. júl. 22. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mi a kedvenc zenéje, könyve, sorozata,színe mittomén, a csajok szeretik ha faggatod őket(tapasztalatból tudom:)) persze azért ne legyél tolakodó. Aztán néha finoman bókolhatsz neki pl ma nagyon sokat gondoltam rád. Te vagy a fiú ezt neked kell tudni mit kell mondani egy csajnak:) Jah és ha úgy érzed, hogy tetszel a csajnak akkor ne msnen kérdezd meg, hogy járna-e veled, hanem hívd egy fagyira, italra. És könyörgöm felejtsétek már el ezt a "járnál velem" dumát, olyan ciki. Leszel a barátnőm, vagy nem is tudom. De ez szerintem nagyon nyomi. Remélem segítettem:)
2010. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!