Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelezhetném neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetném neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Igaz most a nyáriszünet miatt nem láthatom, de ha elkezdődik a suli megint látom majd. Hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik nekem?
2010. júl. 22. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha egy osztályba jártok nézd őt, persze ne annyira sokáig és feltűnően. Kapj el egy-egy pillantást. :)

Aztán később próbálj meg vele szóba elegyedni, ha van MSN-je beszélhettek is stb.

18/L

2010. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele? Egy osztályba jártok? Korotok?

kicsit több infót kérlek, de tetszik a kérdés.:)

2010. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vigyél neki egy nagy tál májgaluskalevest aztán táncolj neki Kasatschok orosz néptáncot
2010. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A májgaluska ütős. Főleg vodkával.

Komolyra fordítva a szót: ne az érzéseid mondd el neki. Közvetetten fejezd ki, így előnyösebb, kevésbé ijesztő. Inkább csak beszélgess vele, néha olyan dolgokat is tehetsz, ami a tudtára adja hogy nem közömbös számodra. De a túl sok bók meg bámulás megint nem jó. Ha már hozzád szokott, hívd el valahova, és ezekből érezni fogja, hogy tetszik neked. Furcsa lehet, de néha a legnyilvánvalóbb dolgokat nem előnyös kimondani. Főleg nem úgy hogy "tetszel nekem járunk?". Persze ez nem aranyszabály, de a többség nem erre nyitott. Ezért is érdemes inkább megismerned előtte, hogy mi jön be neki, és úgy kifejezned magad hogy neki is tessen (tetszjen).

2010. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem egy osztályba járunk, még csak nem is egy iskolába. A buszon szoktam látni a lányt, de a nevét pl. tudom, mert megkerestem közösségi oldalakon. Szóval így elég nehéz a dolgom, hogy csak reggelente látom őt a buszon és néha hazafele. :S
2010. júl. 22. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:

odamész hozzá és :

* szia. leülhetek? amúgy hogyvagy? * : )

2010. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Funktasztikus ***** válasza:
teccő csaje kő dinnye?XD
2010. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
jah... ülj mellé a buszon és kezdj el vele dumálni, ha kedvesen visszaválaszol akkor nem lehet baj belőle ;) beszélgess arról, hogy te bazz mi történt máár velem.... meg hasonlók....
2010. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetetlen, hogy mellette üljek, mert én hamarabb felszállok,mint ő és mire odaérünk, ahol ő felszáll, már tömegnyomor van a buszon, szegénykém majdnem mindig állva utazik. :S
2010. júl. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!