Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivasamm át magam igy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivasamm át magam igy, hogy ő hívjon át magához?

Figyelt kérdés

Szoval nem rég összejottem egy sraccal és én szűz vagyok ő már rég óta nem. És ő nem igazán nyomul ugymond és én meg néha azt érzem, hogy úgy összebújnék ezzel a sráccal, mondjuk filmezni vagy ilyesmi. Es hozzank nem tudna át jonni egyéb okokbol, ő meg még nem hívott át magához (aminek örülok, mert az hátsó szándék gyanús lenne), de én szivesen mennék, ha hivna, persze csak filmezni es olelkezni ill. csokolozni.Hogyan tudnék erre célozni esetleg?Hogy azért ne magamat hivassam át, hanem ő hívjon át "magától"? Mert amugy az a gond, hogy inkabb kint talalkoztunk és ugye elég hideg van, majd szét fagyunk és mas meg ebben a kis varosaban nincs nyitva ilyenkor...

Szoval valami tipp?

18\L



2020. jan. 12. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
ne parázz ezen, hamarosan sor kerül rá ;)
2020. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, csak kocsiban ülök és így nehezebb írni...😐😥
2020. jan. 12. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá h nem tudnátok máshol találkozni? mert kint hideg van, de ha ennyi esze nem volt még h felhívjon magához, akk nem biztos h akar tőled vmit.
2020. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Jó, hogy nem hív át, de azért mostmár hívjon át.

Nem akarsz szexelni, de a szexuális tapasztalatokkal kezded.

Mondhatnád egyszerűn, hogy mit akarsz, de ha mindenképpen játszmázás kell, ne menj akkor, mikor hív, mert hideg van.

Akkor elgondolkodik más lehetőségen is.

2020. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Igen tudom, kicsit sok bennem ez a kettős érzés, de mostanában rengeteget változom, amit nem is értek.Illetve eléggé vonzódom a pasimhoz (ezt a fajta vonzalmat ezelott még nem tapasztaltam) És hát igen, azt hiszem ennyi. Kicsit bonyolult... 😅
2020. jan. 12. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a tini párkapcsolatok témakörbe való. Lehet, hogy jogilag nagykorú vagy, de hogy ez a hülyeség felnőtt párkapcsolati téma lenne....
2020. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem bonyolult , csak viszket a puncid .
2020. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa az egész helyzet. Én is ennyi idősen voltam az első barátommal, folyton filmeztünk smaciztunk, semmit nem erőltetett de nem is fagytunk szét az utcán.


Egyébként beszéltetek az ő lakhatási körülményeiről? Mert ott is állhatnak a háttérben egyéb okok ami miatt nem hív át.


Utalgatatsz, bár azt nem feltétlenül értik(jól) a pasik.

2020. jan. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!