Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fura ha élvezem ha néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ha élvezem ha néha a barátnőm fizeti a teljes randit?

Figyelt kérdés
Valahogy ettől olyan "az önálló nő" kisugárzását látom benne ami nagyon vonz és mindig imponált ha valamit fizetett, nem azért mert én nem fizetném ki, hanem mert ettől olyan független, erős, modern nőt érzek benne.
2020. jan. 12. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
hűűű, hát elég érdekes :D bajnak nyilván nem baj, sőt, tényleg jó, ha egy nő tud független lenni. Viszont a csajnak lehet nem fog tetszeni, de hát mennyiség báttya: sok csajjal kell randizni és tuti lesz olyan, akivel összejönnek a dolgok ;)
2020. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen fizetem felváltva a randikat a másikkal. Élvezem, amikor meghívnak, de azt is, ha hálából meghívhatom valamire, amúgy is szeretek ajándékozni, ez is ehhez hasonlít. Kicsit rosszul is érzem magam, ha sokszor fizet a másik helyettem. Nem érdekelnek a nemi szerepek ebben a témában, a barátnőmmel is a programokat sokszor felváltva fizetjük. Egy adott számlát megosztani viszont nekem egy kicsit kínos.

Lehet naív vagyok, de annyira nem érdekel a pénz, csak az zavar ha úgy érzem, hogy felborult az egyensúly, ha valaki le akar húzni.

De szerintem ez nem azért van, mert "modern nő" vagyok, hanem így nőttem fel, nekem az furcsa, ha valaki problémázik, ha valamit néha fizetni kell a másiknak.

2020. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nem fura.
2020. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!