Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókban az a lényeg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókban az a lényeg, hogy a nyelvek egymást érintve körkörösen mozogjanak?

Figyelt kérdés
És am ha pl.jobb oldalra döntöd a fejed,és utána meg balra akkor a nyelvek mozgása is ellentétesen változik?
2008. nov. 18. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Majd érzed, nem kell görcsösen koncentrálni rá. Jobb, ha olyannal smárolsz először, aki már csinálta, mint pl én a bnőmmel :)

Mi nem körözünk a nyelvünkkel, csak összeérintjük, "megnyaljuk", miközben ki-benyitogató mozgást végzünk a szánkkal. De az előző bnőmmel meg pl tök máshogy csókolóztunk. Úgyhogy itt nincsenek se írott se íratlan szabályok. Pláne nem oyln, hogy ha balra fordítom a fejem, akkor balra körzök :D Úgy csináljátok, ahogy nektek jó!

2008. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
nálunk pontosabban nálam az első csók elég gázosra sikeredett mivel mindig egy légüres tér volt a szánkban mert mindketten úgy gondoltuk hogy a csók csak a nyelvek egymás körüli forgása úgyhogy ez a körzés nálunk pont nem jött be
2008. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az eslő csókban (mert gondolom erre készülsz) az a lényeg,hogy olyannal csináld,akit szeretsz. Nincs rá semmilyen koreográfia, vagy szabály,úgy csináljátok,ahogy jól esik,ne erőltessétek ezt a kőrözést, csak ösztönösen!Jön az magától.Ne azon görcsölj,hogy vajon jól csinálod-e,hanem egyszerűen csak élvezd, és így biztos nagyon nagy élmény lesz :)

Én az első csókom előtt és közben egyáltalán nem gondolkoztam azon,hogy mit kell csinálnom,csak az érdekelt,aki ott állt velem szemben :)

2008. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amikor még nekem is csók volt a "fontos" az életemben, én nem szerettem a körözést. Nekem nagyon nem jön be. Az olyan egyhangú.A csók sokkal inkább az érzékiségről szól, minta körözésről.Próbáld úgy csinálni, mintha masszíroznád a nyelvét a nyelveddel. Előbb utóbb menni fog. Ebben tényleg nincs szabály. De szerintem a körözést, hagyd inkább.
2008. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!