Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem randizni, és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem randizni, és mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Kb. 3-szor találkoztunk eddig de kialakulóban van a kapcsolatunk úgy érzem, valami pörgős programot kéne kitalálni, mert nem szereti az unalmas dolgokat. Bp. és környékén. Strand meg mozi már elég tré :D 19 éves, és én is. A másik kérdés pedig, hogy mit vigyek neki? Tulzás lenne valami kis nyaklánc vagy gyűrű, bonbont nem akarok ilyen melegben, meg virágot sem.


Ti mit tennétek a helyemben?

Előre is köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat pontozni fogom természetesen:)


2010. júl. 20. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hova vidd nem tudom, de azért egy kicsit túlzás még a nyaklánc vagy a gyűrű.
2010. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak ilyen bizsusra gondoltam, nem arany fuxokra :D
2010. júl. 20. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Vidd el vidámparkba, kalandparkba vagy állatkert ilyesmi. Szerintem a gyűrűt verd ki a fejedből mert azzal el is ijjesztheted. Még az ékszer is túlzás max fülbevaló,a többi jó lesz későbbi ötletnek is,most csak valami apróságot vegyél.
2010. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előző vok. Az ilyen helyeken amit írtam általában vannak kirakodások,árusok, ott is tudna ő választani valamit és az tuti tetszeni fog neki s akkor nem kell ajándékon filóznod.
2010. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne ne ne. Nem kell ajándék már az elején.

Akkor a későbbiek folyamán folyamatosan arra gondol majd hogy mindig kapni fog valamit mikor találkoztok.


Menjetek el valami fesztiválra, vagy valami puccos discoba, szórakozóhelyre, ahol tud pörögni, táncolni veled egész este.


A strand elég tré tényleg, az már akkor kell mikor közelebb kerültetek egymáshoz, és lehet egész nap ölelkezni smacizni "előjátékozni" meg miegymás...XD

2010. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Virágot vigyél
2010. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Aham jó ötletek köszönöm szépen :)

Hát virágot... Ha utána meg órákon át együtt vagyunk valahol, akkor a virágnak annyi lenne úgyis. Azért nem szeretnék virágot.

2010. júl. 20. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
virággal az a gond, hogy jó, odaadtad, utána meg mit csinál vele szerencsétlen? Cipeli egész nap mindenhova? Főleg, ha pörgős programot szeretnél. Arról nem is beszélve, hogy egy kezet lefoglal, és arra az egy kézre neked is igényed lehetne menet közben valamikor, ha úgy alakul.
2010. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ezaz :)
2010. júl. 20. 11:07
 10/11 anonim válasza:
Vigyél neki virágot elég egy szál vörös rózsa. A programot a csaj személyiségére formázd. pl:hajózás vagy csónakban utazgasatok a dunán.
2010. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!