Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjem? (info lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem? (info lennt)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy iskolába járunk, msn-t kértem tőle, és szeretném megismerni, elöszőr msn-en, majd természetesen élőben, egy kis imserkedés után folytatni a dolgot. Kérdésem: hogy kezdjem az ismerkedést vele?
2010. júl. 19. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne msn-en,mert az gáz.Egy suliba jártok,ne legyél már nyuszi.
2010. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova.
2010. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hintázni este :X
2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hm... ez az én történetemre hasonlít :) mondjuk nekem könnyebb dolgom volt, mert egy felsőbbévestől kértem el a címét, h "ha vmi kérdésem lenne a szakirányával kapcsban" és pont vizsgaidőszak volt úh ráírhattam h "ismered xy profot? 1 hét múlva nála vizsgázok szted szigorú?" ez volt 2 hónapja, azóta már a barátom :)

szóval nincs vmi sulis téma amit be lehetne dobni? mondjuk tudom gáz nyár közepén... de csak van vmi indok amivel rá tudsz írni.. akár ilyen is h nem téged láttalak ma a strandon? mert integettem de te nem köszöntél vissza... vagy vmi ilyen kamuduma ;)

2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából azt szeretném megtudni, hogy miket kérdezzek tőle? Csak látásból ismerjük egymást...
2010. júl. 21. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni! Párom és én is az első randinkon sétáltunk a Tisza-parton, és azóta is együtt vagyunk immáron 6 éve!


24/N

2010. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy még jut eszembe, hívd el esetleg moziba, vagy dvd-zetek, és aztán jót téma lehet a film, beszélgessetek a filmről, elemezzétek ki, hidd el, egy filmről aztán sokat lehet beszélni! ;)


Előző voltam. (24/N)

2010. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem első együttléten mozi vagy valami ilyesmi hülyeség, mert akkor még nemismeritek egymást, és az ismerkedés a lényeg.. Tudom, hogy előtte is meg utána is lehet, de azért ez nem túljó ötlet. Dunapartra el lehet vinni sétálni, az egy szép hely.. Vagy elviszed valahova vacsorázni, de ezt is inkább többedik találkozásra ajánlom.. A legjobb a sétálgatás valami romantikus helyen.
2010. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. júl. 21. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:

20:28-nak:

A mozit azért írtam utána, mert az akkor jó, ha nincs témájuk semmi se, én is a párommal először folyóparton sétáltam, romantikus volt, azóta is együtt vagyunk, de ezt már írtam is, no meg nekünk volt is témánk rendesen, az nem volt gond, csak ugyebár a kérdezőnek az a problémája, hogy nincs téma, az meg egy egyszerű séta közben sem lesz, ha nem az a beszédes típus, szóval én erre írtam a mozit! ;)

(17:59 voltam.)

24/N

2010. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!