Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most aztán mihez kezdjek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most aztán mihez kezdjek? (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy sráccal. Megbeszéltünk egy talit, de mivel mindketten elég elfoglaltak vagyunk, augusztus 20-án tudnánk talizni és ott maradnánk 3 napig. Igen ám, de mivel ez egy távkapcsolat, ezért egy mindkettőnk számára közel lévő városba mennénk. Viszont a srác feltétele az, hogy egy szobában aludjunk és lehetőleg senki se legyen velünk.:S Most nem tudom mit gondoljak...

Nem vagyok r*banc, és nem szívesen alszok egy szobában azzal, akit nem is ismerek szinte.:S

Szerintetek mit csináljak? Mit tennétek a helyemben?

Én 17/L vagyok, ő 24 éves fiú.

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 19. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
mióta beszéltek?
2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kb. 3 hete
2010. júl. 19. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne is menj el a találkozóra szerintem.....

Csak megakar fektetni....lehet a háttérben még bnője is van....

2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja szerintem se. az is lehet hogy valami beteg f4asz... főleg hogy 24 éves, ha még bezsélsz vele egy fél évet vagy 1 évet akkor jó, de így ne is találkozzatok
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jaja. én is egyetértek az előttem szólókkal...messziről jött ember azt mond amit akar...=S
2010. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De akkor azt fogja mondani, hogy csak ugrattam végig. Legszívesebben megmondanám neki, hogy két külön szoba és kész. De többször is említette, hogy úgy legyen, ahogy kérte, mert így szeretné. Elég vészjósló...:S

Nem válnék akkor a szemében egy "csalónak"?:S

2010. júl. 19. 20:51
 7/10 anonim válasza:
ne hagyd magad!! Szinte egy vadidegennel kéne együtt "aludnod" és valszeg többet szeretne mint Te..mondjad meg neki h vagy két külön szoba vagy sehogy.Nem hazudsz neki csak ezek a feltételeid mert elővigyázatos vagy.
2010. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:))
2010. júl. 19. 22:19
 9/10 Opheliac ***** válasza:

Elmehetsz a találkozóra a szobában sztem van 2 ágy is..meg ha nincs ágy...akkor van padló

Küld le oda:)

Meg van kezed...használd...ha olyat tesz...csatt:)(pl tapizás vagy más amit nem akarsz):)

2010. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Opheliac ***** válasza:
Mármint nincs 2 ágy csak egy:D
2010. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!