Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal aki Nyíregyházára megy egyetemre?

Figyelt kérdés
Téged még nem vettek fel, de jövőre valószínűleg te is bekerülnél? Fenntartható egy ilyen kapcsolat? Albérletben lesz.
2010. júl. 18. 12:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sosem találkoztam még hasonló lánnyal, nagyon fontos nekem, nehéz elfelejteni.
2010. júl. 18. 12:51
 2/12 A kérdező kommentje:
ja igen, fontos, te budapesti lennél alapból (ő is, de ő költözik az egyetem miatt)
2010. júl. 18. 12:53
 3/12 Funktasztikus ***** válasza:
össze.. tudtok néha talizni
2010. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nehezebben tartható fel ilyen kapcsolat, mintha egy városban lennétek, de nem kizáró ok. Rizikó faktor.
2010. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes, ha szeretitek egymást??? Nekem volt olyan osztálytársam akik úgy járnak már együtt 3,5 éve, hogy a srác végig Debrecenbe tanult a lány pedig gimis volt. Most már szeptembertől egy helyen lesznek. Még sem volt probléma hogy egyik itt a másik ott. Próbáld meg!
2010. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán nincs egyetem csak fősuli.
2010. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
minden fősulit egyetemmé nyilvánítottak, nem tudtad?
2010. júl. 18. 13:15
 8/12 A kérdező kommentje:
jó bevallom a debreceni egyetemről van szó, csak nem szeretném, ha bárki is felismerne. továbbra is várom a válaszokat. (eddig igen pozitívak :)
2010. júl. 18. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, igaz, én nem megyek ennyire messze, de csak hétvégente fogok hazajárni. Nem lesz könnyű, de nagyon tetszik a srác és valahogy vele azonnal megtaláltuk a közös hangot, ez ritka. Szerintem összejövök vele, aztán majd kiderül, mi lesz. :S Elég nehéz ügy, de remélem neked is sikerül és boldogok lesztek! Kitartás!
2010. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hány éves vagy? :) lehet épp rólad kérdezgetek. (még mindig nem árultam el a várost). melyik városba mész?
2010. júl. 18. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!