Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon gáz ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ismerkedős duma lenne ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztem ide, és alattam lakik egy csinos lány. Már felfigyeltem rá, de nem mertem kezdeményezni. Most, mintha az ég is úgy akarta volna, hozzám dobták be a postáját. Gondolkodtam, hogy csak tegyem át hozzá, vagy adjam be neki, és inkább az utóbbi mellett döntöttem, hátha lesz valami... Délelőtt bekopogtam hozzá, mert láttam, hogy itthon van (nyitva volt az ablak), és full arcmaszban nyitott ajtót. Mármint ilyen kencefice, amit a nők szoktak magukra kenni. Látta rajtam, hogy meglepődtem, nem tudtam merjek-e nevetni vagy maradjak komoly, és akkor mondta, hogy most vette ezt az izét, és az volt rá írva, hogy szépítő arcpakolás, úgyhogy kíváncsi lesz, mire lemossa, valóban megszépül-e tőle. Mondtam erre, hogy neki nincs szüksége ilyenekre. Csak mosolygott, aztán átadtam a levelet és elköszöntem. De azóta is ezen kattog az agyam. Ott volt a lehetőség, és csak ennyit tudtam kinyögni, hogy nincs szüksége rá, ő meg legalább elpoénkodta... Gondoltam, hogy visszamegyek, és megkérdezném, hogy na, hogy használt az arcpakolás? És akkor elhívnám valahova. Szerintetek ez nagyon gáz? Lányok, ti mit szólnátok ehhez?


F/24


2019. okt. 7. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alakítsd úgy, hogy összefussatok, es akkor megdícserheted , és elhívhatod :)
2019. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos válasz volt tőled.

Ha tetszenél, mindenképpen díjaznám, ha visszatérnél s elhívnál randira.

Csak szerintem ne azt kérdezd, hogy használt e a pakolás, mert arra nincs jó válasz:))

2019. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszett volna, hogy nincs rá szükség, de ne csöngess be, hogy használt -e. Várd meg míg összefuttok, beszélgess vele, a többi meg alakul.
2019. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kérdezd meg, hogy használt-e a maszk.

Ha csak megdícséred, megint két szó után megy mindenki a dolgára.

Így legalább megkérdezheti ő a te véleményed, ha tényleg érdekli.

És akkor még mindig lehet poénkodni, hogy ő a legszebb lány a negyediken, de csak halkan mondod, mert Julika néni az első lakásban nagyon hiú és állandóan fülel, mint a jó nyugdíjasok szoktak.

2019. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj át. Úgyis össze fogtok futni.
2019. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várd meg, hogy összefussatok. Viszont ha találkoztok, mindenképp hozd fel neki az arcmaszkot. Beszélgetésindítónak tök jó lesz. Amúgy nagyon kedves volt tőled, hogy azt mondtad, nincs szüksége ilyesmire.
2019. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!