Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, szerintetek lehet folytatása ennek?

Figyelt kérdés
Ma volt az első randink /én 16 ő 15/ találkoztunk, sétáltunk, beszéltünk, meghívtam üdítőre, leültünk minden a helyén volt, figyeltem ,rá szemkontaktus is volt, de mégis elég sokszor volt csönd a beszélgetések közt, mert egy idő után nem volt már ötletem mivel szinte csak én beszéltem ő nem ( én vagyok a fiú) olyan zárkózott volt, nemsokat beszélt, nekem meg már alig volt ötletem, mondta is hogy eleinte nemtudta hogy /létezem/ vagyis azthitte csak szivatom, és lehet csak félt az egésztől? Most annyira rossz érzés hogy nemtudom milyen volt neki, mondta hogy most olyan fura vagyok, nem olyan mint eddig msnen, nem vagyok olyan érzékeny, mondtam mert most boldog vagyok, pedig teljesen magamat adtam, a végén 3 puszival búcsúztunk el, mondtam jól éreztem magam, ő erre bármikor máskor. De olyan fura volt, zárkózott, szótlan...pedig kérdeztem rendesen őt is...de nem beszélt túl sokat.....pedig én mindent megpróbáltam hogy jó legyen ( bár nemtudom neki jó volt-e) most ezekután hogy? Lehet-e valami? Vagy mi volt az oka?
2010. júl. 15. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet csak félt picit.szerintem majd megoldódik a nyelve...ha viszont nem beszél később sem.és semmi közös témátok nem les akkor nem sok jó sül ki belőle:/

de reménykedj:)

és bátorítsd h pl meséljen magáról..illetve kérdezgesd..de ne olyan kérdéssel amire lehet egyszavas válszt adni;)

2010. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát most ezután majd csak msnen beszélünk, majd kérdezgetem, ha ugyanolyan lesz mint volt akkor nem lehetett rossz, de ha nem akkor inkább hagyjam? :/ amúgy lehet voltak egyszavas kérdéseim de mindég utána kérdeztem bővebben de vagy az volt a válasza, hogy nem tudja vagy elhallgatott, vagy néha elmondta...de olyan fura volt...pedig annyi jó lenne ha összejönne
2010. júl. 15. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a csaj nagyon izgult? Bár mondjuk én pont olyankor be se tudom fogni a szám :D De lehet, h nála pont az ellenkezője van, és nem jut eszébe semmi sem.

Amúgy meg persze, hogy más az ember élőben, mint msn-en. Nem tudom, hogy a csaj mire számított...

Hívd el szerintem még 1x randira. Ha a csaj nem akar tőled semmit, úgyis lemondja. Ha meg nem, akkor hajrá :D

De szerintem csak alapból zárkózott.

2010. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább csak félt:D

ismerd meg jobban,találkozzatok..majd feloldódik:)

2010. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem látszott rajta, hogy izgulna, de mégis olyan zárkózott volt....
2010. júl. 15. 17:17
 6/10 A kérdező kommentje:
és kb mikor hívjam el a következő randira?
2010. júl. 15. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:

hát olyan 1 hét v 5nap múlva szerintem:)

persze előbb is lehet.

2010. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ha nagyon tetszik egy srác akkor az elején én mindig szótlan vagyok és zavarban vagyok:D
2010. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha már feloldódtam be sem bírom fogni a számat:P
2010. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg csak zavarban volt, de nem látszott rajta...most ez annyira aggasztó számomra...most nem tudom jó volt-e neki v nem....: (
2010. júl. 15. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!