Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az hogy lehetséges, h valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehetséges, h valaki miután elutasították, jó szívvel azt tudja mondani a másiknak, h örül, h megismerte?

Figyelt kérdés
Hogy örülhetne, ha emiatt szenved ,h el lett utasítva? Hogy tud ilyenkor is csupa jót mondani? Hogy tud ilyen kedvesen elbúcsúzni valakitől,akit már hónapok óta ismer és szeret? Hogy képes erre valaki, ha közben odavan a másikért?
2019. szept. 11. 07:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Az illeto normalis. Es tudja, hogy el fog mulni nala is. Miert kene orjongenie?
2019. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem mindenki ilyen sértōdékeny, hisztis, méregzsák, mint te. Ne magadból indulj ki.


2. Mégis miért feltételezed valakirōl azt, hogy törvényszerūen ō szenved a visszautasítás miatt? Vagy mi van? Konkrétan láttad ezt egy adott személyen? Vagy sablonosan ezt gondolod mindenkirōl, hogy neki szenvednie “kell”, ha visszautasították?


3. Lehet, hogy annyira beképzelt vagy ès csak te gondolod magadról, hogy annyira szeret téged s odavan érted, meg te vagy az élete. A valóságban ha valaki flörtöl veled az lehet, hogy azért van, mert unja az egyedüllétet s legyen már valakije, aztán ha lekoptatod, akkor majd próbálkozik máshol, nem körülötted forog a világ-,-

2019. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
De hát ez a normális. Arra nehezebb lenne válaszolni, hogy valaki hogyan NEM képes ezekre.
2019. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Wow tehát csak a nyalizós búcsú van, és az örjöngés, lövöldözés, túszejtés? Ejha! Ti aztán nagyon okosak vagytok az őszinteségetek mellett (nem :) ).


Lehet lepontozni, úgy a hazugság igazzá lesz ;)

2019. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam szenvedni amiatt, hogy elutasítottak, egyenesen, ōszintén.


Legutóbb akkor éreztem fájdalmas szenvedést, amikor játszadoztak, hazudtak, kétszínūséggel szembesültem. Na ilyenkor tényleg nem állítanám valakirōl, hogy örülök, ha megismertem...


Amikor valaki egyenesen tisztázza az elején, hogy nincs köztünk semmi, akkor azt harag nélkül elfogadom. Ha viszonyunk van és hónapokig játszadozik az érzéseimmel, ezesetben más a helyzet, ilyenkor nem csoda ha kicsit megutálom, de azt már nem mondanám, hogy odavagyok érte.

2019. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés inkább az, hogy lehetséges, hogy akit elvileg “”””””szeretsz””””””, arról ne mondj csupa jót? Akkor meg miféle szerelem ez? Aki valóban “””””oda van érted”””””” az miért is mondana rosszat? Szerintem elég téves elképzeléseid vannak a szerelemrōl.


Az is lehet, hogy amit te szerelemnek hiszel, az csak kicsinyes sértōdöttség, önérzeteskedés, egoizmus.


Ha valaki megsértōdik egy visszautasításon, az mindenképpen az egója miatt van, ennek az ég-világon semmi köze a szerelemhez!!!!!

2019. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Exemmel így váltunk el..

Be kellett látni, hogy nem illünk össze (már együtt laktunk). De ettől függetlenül sokat kaptunk egymástól és szeretet ott volt.

Harag nélkül szakítottunk és örülök, hogy életem része lett.

2019. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!